Miłość i polityka - Najlepszy spektakl komediowy - Warszawa

Bilety na spektakl Miłość i polityka - Najlepszy spektakl komediowy - Warszawa - 21-05-2024

Miłość i polityka - Najlepszy spektakl komediowy - Warszawa

Spektakl Miłość i polityka

21.05.2024 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Scena Relax


Kup bilet KupBilecik 19:00

Kup bilet Biletyna 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 87 dni

Świat przedstawiony we francuskiej komedii, to duże pieniądze, wpływowi ludzie i wielkie tajemnice. Komedia przenosi widza do miejsca, gdzie miłość, władza i pieniądze stanowią stawkę w nieustannej walce. Nie brakuje więc dynamicznej akcji, zaskakujących wydarzeń i dobrego humoru. 


Minister Bertrand Guéraud kocha ojczyznę i żonę, ale jeszcze bardziej rajcują go pieniądze. By dorobić się fortuny, prowadzi podejrzane interesy i notorycznie łamie prawo. Przez lata pławi się w luksusach i prowadzi życie jak z bajki. Nie spodziewa się, że w jednej sekundzie cały jego świat może lec w gruzach. A wszystko za sprawą teczki z kompromitującymi go materiałami, która trafiła w niepowołane ręce. Jak wysoką cenę będzie w stanie zapłacić, żeby uniknąć skandalu? Do czego posunie się, by prawda nie wyszła na jaw? Chyba nikt nie spodziewa się, jak zakończy się ta pełna zwrotów akcji historia. 


Znakomita komedia z plejadą polskich gwiazd odsłania prawdę o ludzkich namiętnościach i pokazuje, jak świat polityki wygląda od kuchni. A przy tym - bawi do łez. Skandalem byłoby jej nie zobaczyć! 


W bohaterów komedii wcielili się znani i lubiani m.in. z seriali telewizyjnych:  Melania Grzesiewicz/Marysia Wieczorek, Anna Oberc, Arkadiusz Smoleński, Łukasz Nowicki, Krystian Wieczorek. 


Komedia teatralna Pierre'a Sauvilla 

Reżyseria: Anna Oberc 

Przekład: Barbara Grzegorzewska 

Scenografia: Witek Stefaniak 


Czas trwania spektaklu: 120 minut z przerwą.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl