Razem czy osobno? - Spektakl muzyczny w gwiazdorskiej obsadzie - Cieszyn

Bilety na spektakl Razem czy osobno? - Spektakl muzyczny w gwiazdorskiej obsadzie - Cieszyn - 26-05-2024

Razem czy osobno? - Spektakl muzyczny w gwiazdorskiej obsadzie - Cieszyn

Spektakl Razem czy osobno?

26.05.2024 17:00

Cieszyn(Śląskie) - Teatr im. A. Mickiewicza


Zapraszamy na muzyczną, komediową nowość "Razem czy osobno?" w wykonaniu znanych i uwielbianych przez Widzów Aktorek, które śpiewająco zabiorą Was w świat skomplikowanych damsko - męskich relacji. Nie zabraknie wzruszeń, miłosnych historii, tańca i różańca, ale przede wszystkim nie zabraknie emocji i …śmiechu!… tak to jest, gdy ona jest z Wenus, a on… z kieleckiego!

Prędzej czy później dopada nas dylemat stary jak świat - na miarę szekspirowskiego "Być albo nie być?" - i wydaje się nie do rozstrzygnięcia - Razem czy osobno? Znacie odpowiedź na to pytanie? Spróbujmy jej poszukać. Znaleźć mocne "za" i skonfrontować ze zdecydowanym "przeciw."

Czy to w ogóle możliwe, by kochać kogoś aż po grób? Być razem przez całe życie? Czy to możliwe, by nie mieć ani razu ochoty trzasnąć drzwiami, wylogować się lub zmienić status na wolna/y? Razem czy osobno? Wybór jest trudny. Jak mówi klasyk, są plusy dodatnie i ujemne.W doborowym towarzystwie spróbujmy rozstrzygnąć ten odwieczny dylemat. A co tam! Otwórzmy tę puszkę Pandory. Może z pomocą przyjdzie… wino, które - jak twierdzą koneserzy - nie daje wprawdzie odpowiedzi, ale przynajmniej pomaga zapomnieć pytanie. Zapraszamy. Razem. Albo osobno."Przedstawienia nie polecamy nowożeńcom i świeżo zakochanym. Ale jak tylko minie Wam ten euforyczny okres, pamiętajcie o nas. Wpadajcie. Choćby w następnym tygodniu lub po kilku miesiącach " - mówi przewrotnie twórca spektaklu Krzysztof Jaślar. Do zobaczenia na rozśpiewanym i roztańczonym spektaklu "Razem czy osobno?"!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl