Encore, Burlesque! by Lily Froú w Chełmży

Bilety na spektakl Encore, Burlesque! by Lily Froú w Chełmży - 08-06-2024

Spektakl Encore, Burlesque! by Lily Froú w Chełmży

Lady AnnMart , Lily Froù , Hrabina

08.06.2024 20:00

Chełmża(Kujawsko-pomorskie) - Klub Cuma


Kup bilet KupBilecik 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 18 dni

Powróćmy jak za dawnych lat... Zapraszamy na burleskową podróż w czasie - po raz pierwszy w Chełmży! Odkryj świat pełen blasku, elegancji i zmysłowego tańca, gdzie klasyczne burleskowe piękno spotyka się z nowoczesnymi akcentami.


Encoure, burlesque! to ekscytujące połączenie tradycyjnego teatru i odważnej choreografii, które razem tworzą niezapomniane widowisko. Przygotuj się na wieczór pełen przepychu, w którym tajemnicze kostiumy, pióra, zaskakujące rekwizyty i hipnotyzujący taniec przeniosą Cię w świat fantazji i rozrywki. Artystki i artyści sceny burleskowej oraz dragowej zaprezentują swoje umiejętności, zapewniając nie tylko rozrywkę, ale i artystyczne doświadczenie. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby stać się częścią historii rozrywki w Chełmży! Dołącz do nas na wieczór, który obudzi wszystkie zmysły i zostawi Cię z uczuciem zachwytu i nostalgii. Wystąpią: 


Lily Froú - gwiazda polskiej burleski, międzynarodowa performerka, producentka i artystka, która z miłością i pasją oddaje hołd złotej erze lat. 20. 

Hrabina - pierwsza dama polskiego dragu. Oczaruje was swoim stylem i poczuciem humoru 

Lady AnnMart - performerka burleski, muzyk i choreograf. Pierwsza artystka burleski w północnej części kraju, która zaprezentuje się w wyjątkowej, muzycznej odsłonie 

Pan Dosłowny - zadba o płynny przebieg przedstawienia oraz komfort widzów i artystów 


Bilet VIP - miejsce przy stoliku w pierwszym rzędzie wraz z pierwszeństwem wejścia - 85 zł 

Bilet standard - 65 zł 


Wydarzenie odbędzie się 08.06.2024 (sobota) w kultowym klubie CUMA. 

Show składa się z trzech części rozdzielonych dwoma przerwami, w czasie których zapraszamy do skosztowania drinków przyrządzanych przez utalentowanych barmanów. 

Strój: dress to impress! Ubierzcie się elegancko ale wygodnie. 


Otwarcie drzwi: 19:00 

Start: 20:00


Spektakl przeznaczony jest dla widzów pełnoletnich.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl