Nocny Kochanek w Żorach

Koncert Nocny Kochanek w Żorach - 30-04-2017

Koncert Nocny Kochanek w Żorach

Nocny Kochanek

30.04.2017

Żory (Śląskie) - Miasteczko Westernowe Twinpigs, ul. Katowicka 24

1844

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi


Kup bilety

Ticketpro Kup bilet

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 1 dzień


Nocny Kochanek w TWINPIGS już 30 kwietnia!

Jeżeli uważacie, że heavy metalowi brakuje odrobiny luzu, będziecie zaskoczeni. Nocny Kochanek udowadnia, że jest nie do końca na serio, co wcale nie oznacza ocierania się o kicz. Dla podparcia tych słów dodamy, że sale na koncertach tej grupy wypełnione są po brzegi, biletów brakuje na wiele dni przed występem, a płyty sprzedają się z zawrotną prędkością.

Kim właściwie są? Zna ich doskonale każdy fan takich zespołów jak Iron Maiden, Judas Priest, Black Sabbath czy Saxon. Koło płyt tych kapel na wielu półkach stoi zapewne płyta Night Mistress.

Tak, tak, kochani! Zagadka rozwiązana. Nocny Kochanek to nic innego jak żartobliwie przetłumaczona nazwa, która powstała na potrzeby kultowego już serialu Kapitan Bomba. Ich muzyka towarzyszyła bohaterom kreskówki przez wiele odcinków, tam zresztą pierwszy raz wystąpili pod jakże romantyczną nazwą Nocny Kochanek.

Byli tacy, którzy sądzili, że to żart. Że po chwilowej euforii spowodowanej dystansem do siebie, który artyści z lekkością wkomponowali w bardzo dobrą muzycznie, pierwszą płytę, słuch o nich zaginie. Nic z tego! W styczniu tego roku ukazało się ich drugie wydawnictwo i nic nie wskazuje na to, że mieliby ochotę na tym poprzestać.

To właśnie trasa promująca album Zdrajcy Metalu sprowadza ich do Twinpigs. Znacie 5 powodów, żeby nie być 30 kwietnia pod sceną? My nie znamy ani jednego!

Bilety w cenie:
30 zł przedsprzedaż
40 zł w dniu koncertu

Do kupienia na www.twinpigs.zory.pl


Zapraszamy na koncert Nocny Kochanek w Żorach
Koncert odbędzie się w/na Miasteczko Westernowe Twinpigs przy ul. Katowicka 24.
Bilety na koncert Nocny Kochanek dostępne są pod linkami powyżej.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Żorach? Zapisz się!


Zaufało nam już 155 450 osób