Doda

Doda urodziła się 15 lutego 1984 roku w mieście Ciechanów w Polsce

Bio Doda

Mówią, że królowa jest tylko jedna. Czy jest nią Doda? To pytanie niech pozostanie otwarte. Prawdą jest natomiast, że w pewnym momencie swojej kariery Dorota Rabczewska nie miała sobie równych. Była najpopularniejszą piosenkarką na polskim rynku muzycznym, wzbudzała rozmaite emocje i cieszyła się olbrzymią popularnością.

Miliony Polaków pokochały jej osobowość, charakter, umiejętność odnalezienia się w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji w show-biznesie. Swoją karierę zawodową rozpoczęła jako aktorka musicalowa w teatrze Buffo. Później cała Polska poznała ją, jako wokalistkę zespołu Virgin, z którym Doda wylansowała takie przeboje, jak "Dżada", "Znak pokoju", "2 bajki" czy "Szansa". Pasmo sukcesów zespołu zdawało się nie mieć końca, jednak w 2007 roku ogłoszono, że Virgin kończy działalność. Dla Dody był to idealny moment, aby spróbować podbić Polskę z solowym materiałem. Jeszcze w tym samym roku ukazała się płyta "Diamond Bitch", na którym znalazły się takie single, jak "Katharsis, "Nie daj się" i "Dziękuję". Album został bardzo chłodno przyjęty przez krytyków, ale Doda mogła liczyć na olbrzymie wsparcie fanów.

Gdy z upływem lat muzyczna kariera Dody zaczęła schodzić na drugi plan, w mediach coraz głośniej było o jej życiu prywatnym czy działalności charytatywnej poinformowano, że zespół Virgin wznawia swoją działalność. Efektem była wydana w listopadzie 2016 roku płyta "Choni". Na albumie obok nowych piosenek znalazły się też doskonale znane utwory zespołu. Choć mogłoby się wydawać, że powrót jednego z najpopularniejszych polskich zespołów rozrywkowych z początku lat dwutysięcznych okaże się wielkim wydarzeniem, tak się jednak nie stało.

Doda okazjonalnie wyrusza w trasy koncertowe. Występuje zarówno w dużych jak i małych miastach Polski.

Doda koncerty

Brak nadchodzących koncertów

Top listy

Quizy

Minione koncerty Doda

Doda. Dream Show - Aquaria Tour w Warszawie

Doda

15-10-2023

Warszawa

Doda. Dream Show - Aquaria Tour w Warszawie

Doda

14-10-2023

Warszawa

Doda. Dream Show - Aquaria Tour w Warszawie

Doda

12-10-2023

Warszawa

Doda. Dream Show - Aquaria Tour w Warszawie

Doda

08-10-2023

Warszawa

Doda. Dream Show - Aquaria Tour w Warszawie

Doda

07-10-2023

Warszawa