Dni Knurowa 2019 w Knurowie

Koncert Dni Knurowa 2019 w Knurowie - 16-06-2019

Koncert Dni Knurowa 2019 w Knurowie

Quest , FOCUS , Junior

16.06.2019 18:00

Knurów(Śląskie) - Plac 700-lecia


Dni Knurowa 2019 to kolejna odsłona cyklicznego święta muzyki, które co roku przyciąga setki miłośników dobrej zabawy i energetycznego brzmienia. W dniach 15-16 czerwca plac 700-lecia ponownie stanie się miejscem niesamowitego widowiska muzycznego, w którym główne role odegrają wybitne talenty rodzimej sceny muzyki rozrywkowej. Tegoroczna impreza upłynie przede wszystkim pod znakiem dobrej zabawy w rytm muzyki disco polo, ale nie zabraknie również porywającej nuty soul oraz powszechnie lubianych dźwięków z pogranicza pop i dance.
Dodatkowo fani motoryzacji w ramach V Klasycznych Dni Knurowa będą mogli przenieść się w czasie, aby zobaczyć pojazdy, które jeszcze nie tak dawno gościły na polskich drogach. W sobotę, 15 czerwca, na placu 700-lecia zaparkują wehikuły, które z taśmy produkcyjnej zjechały przed 1990 rokiem! Organizatorem imprezy towarzyszącej jest oczywiście Knurowskie Stowarzyszenie Klasyków. Natomiast w niedzielę, 16 czerwca, odbędzie się zlot motocyklistów. Wszystkich miłośników, a przede wszystkim posiadaczy jednośladów gorąco zapraszamy!

Na wspaniałą i niezapomnianą zabawę w trakcie Dni Knurowa 2019 zapraszają: Centrum Kultury w Knurowie, Miasto Knurów oraz Radio 90.


Sobota, 15 czerwca: knurowska scena będzie rozbrzmiewać tanecznymi kawałkami chóru Sound'n'Grace i wokalistki Gosi Andrzejewicz.

Sound'n'Grace to obecnie najsłynniejszy polski chór tworzący muzykę w klimatach: gospel, soul, R&B i funk. Zespół został powołany do życia w 2005 roku przez Annę Żaczek i Kamila Mokrzyckiego. Z czasem grono wokalistów zaczęło się poszerzać, by obecnie liczyć kilkanaście osób. Każdy występ chóru przyciąga tysiące fanów spragnionych porywającego widowiska i dawki pozytywnej energii. Jego dwa albumy: "Życzenia" i "Atom" pokryły się złotem i platyną. Do najbardziej znanych i lubianych utworów należą: "Możesz wszystko", "100", "Dach". Zespół zasłynął również współpracą z najbardziej utalentowanymi polskimi wokalistami, jak: Sylwia Grzeszczak, Mrozu, Filip Lato czy Mateusz Ziółko.
Występ gwiazdy wieczoru zostanie poprzedzony koncertem Gosi Andrzejewicz. Artystka na polskiej scenie muzycznej gości od 2004 roku. Jej albumy: "Plus" i "Lustro" otrzymały status złotej płyty. Cała Polska znała i śpiewała jej największe przeboje: "Słowa", "Pozwól żyć" czy "Trochę ciepła", które na kanale YouTube doczekały się milionów wyświetleń.


Niedziela, 16 czerwca: plac 700-lecia przyciągnie wszystkich fanów dobrej zabawy w rytm disco polo. Nie zabraknie takich gwiazd, jak: Focus, Quest i Junior.

Bez sław, które w niedzielę zagoszczą na scenie, nie może odbyć się żadna dobra impreza. Jako gwiazda wieczoru wystąpi zespół Focus wraz z charyzmatycznym wokalistą znanym jako "piękny i boski Zbyszek Perkowski". Zespół już od 20 lat rozgrzewa i porywa publiczność do tańca swoimi energetyzującymi kawałkami: "Nigdy nie żałuj" czy "Ona z miliona". Oprócz gwiazdy wieczoru na scenie pojawią się również zespoły Quest i Junior, które wprowadzą knurowian w taneczne i prawie wakacyjne klimaty. Zespół Quest rozrusza publiczność przede wszystkim swoimi najbardziej znanymi hitami "Inna" czy "Seniorita", a zespół Junior nie pozwoli przestać się bawić, dzięki przebojom "Cukierkowe usta" i "Daj mi się porwać".

Będzie tanecznie, wesoło i wakacyjnie. Pozytywne emocje i dobra zabawa gwarantowane, więc musicie być z nami!Powiązane