Michał Wiśniewski ROCKS! w Olsztynie

Bilety na koncert Michał Wiśniewski ROCKS! w Olsztynie - 31-08-2022

Koncert Michał Wiśniewski ROCKS! w Olsztynie

Ich Troje

31.08.2022 19:00

Olsztyn(Warmińsko-mazurskie) - Amfiteatr im. Czesława Niemena


Michał Wiśniewski ROCKS!

Zapraszamy Państwa na 90 minut z Michałem Wiśniewskim! Będzie rockowo i energetycznie!

Na scenie w Amfiteatrze pojawi się Michał Wiśniewski wraz z Anią Świątczak, w towarzystwie muzyków, aby wspólnie zaprezentować Państwu największe hity, które do dziś śpiewa cała Polska! Z pewnością usłyszymy takie przeboje jak: „A wszystko to.. bo Ciebie kocham”, „Wypijmy za to!”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Kochaj Mnie Kochaj” i wiele innych! Pojawią się również utwory z nowej, X płyty zespołu Ich Troje - „Projekt X”.

Artysta przygotował na ten koncert trzy różne rodzaje biletów, a dwa z nich dają Państwu możliwość spotkania z Michałem twarzą w twarz po koncercie!

Szczegóły znajdą Państwo poniżej:

BILET NORMALNY - uprawnia tylko do uczestnictwa w koncercie.

BILET VIP BACKSTAGE PASS - Posiadacze biletów Vip Backstage Pass otrzymują możliwość spotkania z Artystą po koncercie, a także zrobienia pamiątkowego zdjęcia.

*Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

BILET SPONSOR PACKAGE - Posiadacze biletów Sponsor otrzymają możliwość uczestniczenia w próbie* zespołu, a po koncercie - możliwość spotkania z Artystą i zrobienia zdjęcia** w pierwszej kolejności. Ponadto każdy posiadacz biletu Sponsor otrzyma również płytę Artysty.

*Informacja o godzinie próby zespołu podana zostanie dzień przed wydarzeniem, na oficjalnym profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.

**Zdjęcie z Artystą wykonuje obsługa zespołu - do pobrania dzień po koncercie z oficjalnego profilu Michała Wiśniewskiego na Facebooku.Powiązane