Szalone nożyczki" teatr spektakl komedia - nowość! - Olsztyn

Bilety na spektakl Szalone nożyczki" teatr spektakl komedia - nowość! - Olsztyn - 11-05-2024

Szalone nożyczki" teatr spektakl komedia - nowość! - Olsztyn

Spektakl Szalone nożyczki

11.05.2024 17:00

Olsztyn(Warmińsko-mazurskie) - Auditorium Maximum


Kup bilet KupBilecik 17:00

Kup bilet Biletyna 17:00

Kup bilet eBilet 17:00 - Szalone Nożyczki

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 12 miesięcy
Do wydarzenia 23 dni

Najnowsza odsłona spektaklu wpisanego do Księgi rekordów Guinnessa! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone nożyczki" - utwór cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50 lat.

Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu - właścicielka lokalu nie żyje… Detektywi mają nie lada wyzwanie, by rozwiązać kryminalną zagadkę: kto zabił?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw, ale nikt nie przyznaje się do zbrodni. Wtedy do akcji wkracza publiczność!

Interakcja publiczności z aktorami oraz towarzyszący wszystkiemu humor sięgają zenitu. To, jaki będzie finał, pozostaje w rękach widzów - ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo!

"Szalone nożyczki" to magnetyczna, elektryzująca i budząca podziw komedia, która podbiła sceny całego świata. To także świetnie skrojone postaci i doskonałe aktorstwo. Zarezerwuj bilety i przeżyj niezapomnianą zabawę w towarzystwie gwiazd!

OBSADA AKTORSKA / sześcioosobowa:
Joanna Kupińska
Leszek Stanek
Marta Lewandowska/Katarzyna Polewany
Maciej Orłoś/Przemysław Redkowski
Katarzyna Polewany
Mateusz Łapka
Jola Niedźwiecka

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl