Mirosław Niewiadomski "Aleją Gwiazd" (z zespołem) w Olsztynie

Bilety na koncert Mirosław Niewiadomski "Aleją Gwiazd" (z zespołem) w Olsztynie - 04-05-2024

Koncert Mirosław Niewiadomski "Aleją Gwiazd" (z zespołem) w Olsztynie

Mirosław Niewiadomski

04.05.2024 17:00

Olsztyn(Warmińsko-mazurskie) - Filharmonia Warmińsko-Mazurska im. F. Nowowiejskiego


Kup bilet KupBilecik 17:00

Kup bilet Biletyna 17:00

Kup bilet eBilet 17:00 - Mirosław Niewiadomski "Aleją Gwiazd" (z zespołem)

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 11 miesięcy
Do wydarzenia 16 dni

Zacznij od Bacha - no wiadomo, a jakże by inaczej... A potem? Potem będą Frank Sinatra, Elvis Presley, Julio Iglesias, Andrea Bocelli. Tyle gwiazd estrady jednego wieczoru? Oczywiście, pod warunkiem, że wystąpi Mirosław Niewiadomski, który zaprezentuje najpiękniejsze piosenki tych wokalistów. I to też jeszcze nie wszystko - podobnie jak Krzysztof Krawczyk obieca, że za Tobą pójdzie jak na bal, aby za chwilę powtórzyć za Zbigniewem Wodeckim, że lubi wracać. Wraz z Markiem Grechutą przyrzeknie "Będziesz moją Panią", ale postawi warunek: "Nie dokazuj, miła, nie dokazuj". I chociaż zgodzi się z Andrzejem Rybińskim, że nie liczy godzin i lat, to kiedyś wreszcie nadejdzie finał koncertu, na którym zapowie niczym Jerzy Połomski, że cała sala śpiewa z nami... Zapraszamy zatem na Aleję Gwiazd, po której poprowadzi Państwa Mirosław Niewiadomski!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl