Poparzeni Kawą Trzy - Andrzejkowy koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy....nie przegap w Lublinie

Bilety na koncert Poparzeni Kawą Trzy - Andrzejkowy koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy....nie przegap w Lublinie - 29-11-2020

Poparzeni Kawą Trzy - Andrzejkowy koncert zespołu Poparzeni Kawą Trzy....nie przegap w Lublinie

Poparzeni Kawą Trzy

29.11.2020 18:00

Lublin (Lubelskie) - Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

Poparzeni Kawą Trzy powstali  w 2005 roku utworzony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na "Festiwalu Top Trendy" w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu "Przebojem na antenę". Od tej chwili "Poparzeni Kawą Trzy" goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak "Przystanek Woodstock 2012" zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, "Czad festiwal, "Finały WOŚP" w Polsce i za granicą, "Lato Dwójki i Radia Zet", a miliony bawią się przed telewizorami w rytm "Kawałka do tańca" podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak "Byłaś dla mnie wszystkim", "Wezmę cię", "Okrutna zła i podła" pisze Rafał Bryndal muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni. 19.04.2019 r. miała premierę kolejna płyta zatytułowana "Zakochaj się we mnie", a w ślad za nią videoclip do singla o tym samym tytule.  Obecnie zespół pracuje nad... musicalem - komedią muzyczną, do której scenariusz napisał Rafał Bryndal.

Skład: Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Piotrek Sławiński, Marian Hilla, Jacek Kret.

Sprawdź bilety


Galerie