Koncert Sorry Boys - Miłość w Gorzowie Wielkopolskim

Bilety na koncert Sorry Boys - Miłość w Gorzowie Wielkopolskim - 08-02-2020

Koncert Sorry Boys - Miłość w Gorzowie Wielkopolskim

Sorry Boys

08.02.2020 19:00

Gorzów Wielkopolski(Lubuskie) - Teatr im. J. Osterwy


Koncert Sorry Boys „Miłość”
Teatr im. J. Osterwy, ul. Teatralna 9
08.02.2020
Godz.: 19:00
 
Organizator Miejskie Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp.
 
Jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie alternatywno-popowej. Od początku działalności trzon grupy stanowią: charyzmatyczna wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów - Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak.
Koncerty „Miłość 2020” będą kontynuacją zeszłorocznej trasy, która swoim zasięgiem objęła 22 miasta. Podczas koncertów muzycy zaprezentują materiał z ostatniej, wydanej w maju 2019 r. płyty „Miłość”. Do najnowszych kompozycji, wśród których na pewno nie zabraknie takich hitów jak  „Absolutnie, absolutnie” czy „Jesteś Pragnieniem”, dołączą starannie dobrane utwory z poprzednich albumów i razem stworzą niepowtarzalną miłosną opowieść.
Debiutancka płyta „Hard Working Classes” ukazała się jesienią 2010 roku i zebrała znakomite recenzje. Kolejne wydawnictwo pt. „Vulcano”, ujrzało światło dzienne trzy lata później i zostało uznane za jeden z najlepszych polskich albumów 2013. W 2016 roku muzycy zaprezentowali album „Roma”, napisany w połowie po polsku i angielsku, który ponownie znalazł się w większości najważniejszych podsumowań najlepszych płyt.
Sorry Boys z reguły intensywnie koncertują, grając trasy klubowe i goszcząc na najważniejszych festiwalach muzycznych w Polsce. Grupa pojawiła się także na zagranicznych festiwalach showcase‘owych - szczególne uznanie zdobyła podczas jednego z najważniejszych z nich tj.;  „The Great Escape” w brytyjskim Brighton. W 2017 roku Sorry Boys pojawili się na scenie głównej festiwalu Open’er oraz wzięli udział w koncertach Męskiego Grania.
Najnowszy albumu pt: „Miłość”, ukazał się 10 maja. To pierwszy w pełni polskojęzyczny i najbardziej piosenkowy album Sorry Boys. Znalazło się na nim 11 utworów wypełnionych nośnymi melodiami i dojrzałymi tekstami Beli Komoszyńskiej. „Miłość” pokazuje oblicza najważniejszego uczucia świata z prywatnej i uniwersalnej perspektywy. Portretuje kobiecość uchwyconą w procesie życiowej zmiany i robi to z przytupem. Gościem specjalnym albumu jest Kayah, która przejmująco zaśpiewała w jednym z utworów.

FB: https://www.facebook.com/sorryboysmusic/
IG: https://www.instagram.com/sorryboysmusic/
YT: // bit.ly/2obcASa
Spotify: https://spoti.fi/2YIuptd

Bilety: 60,00 zł
Bilety również dostępne w Miejskim Centrum Kultury w Gorzowie Wlkp. (Z Gorzowską Kartą Dużej Rodziny 50 procent taniej)