Red Box we Wrocławiu

Bilety na koncert Red Box we Wrocławiu - 11-07-2021

Koncert Red Box we Wrocławiu

Red Box

11.07.2021 20:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Stary Klasztor


Red Box zagra we Wrocławiu!

wROCKfest.pl zaprasza do Wrocławia na koncert zespołu Red Box! 14 maja w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze oprócz znanych już publiczności hitów, usłyszymy materiał z najnowszego  albumu  pt. ‘Chase The Setting Sun’.

Red Box –  legendarna londyńska formacja powstała w na początku lat 80, wielokrotnie podbiła światowe listy przebojów w tym UK Top Ten, m.in. takimi utworami „Lean on Me”, „Chenko” oraz „For America”. Grupa może się pochwalić sprzedanymi w milionowych nakładach albumami „The Circle and the Square” (1985) oraz „Motive” (1990). 

Zespół powrócił w 2011r. z nową płytą „Plenty” która odniosła niezwykły sukces w Wielkiej Brytanii, Europie,  a zwłaszcza w Polsce!

Single „The Sign” i „Hurricane” dotarły na sam szczyt listy przebojów Programu 3.

Na czele zespołu stoi niezmiennie wokalista i autor piosenek Simon Toulson-Clarke.  Simon należy do twórców, którzy spotykają się ze słuchaczami tylko wtedy, gdy mają im coś ważnego do przekazania. 

We września 2019 roku ukazał się długo oczekiwany album ‘Chase The Setting Sun’.

Album i trasa koncertowa pod tym samym tytułem - Chase The Setting Sun’ pokazuje, że grupa zatoczyła pełne koło, łącząc swoje bardzo indywidualne brzmienie z echami swojej przeszłości, teraźniejszości i przyszłości rzuconej w tygiel, dając tym samym wspaniały efekt w postaci ponadczasowej muzyki.

 


Ceny biletów

 

99 zł - I pulaPowiązane