Sławek Uniatowski - Pożegnanie wakacji - Sławek Uniatowski z zespołem w Płocku

Bilety na koncert Sławek Uniatowski - Pożegnanie wakacji - Sławek Uniatowski z zespołem w Płocku - 29-08-2020

Koncert Sławek Uniatowski - Pożegnanie wakacji - Sławek Uniatowski z zespołem w Płocku

Sławek Uniatowski

29.08.2020 19:30

Płock (Mazowieckie) - Amfiteatr- Wzgórze Tumskie, ul. Rybaki 15

Udostępnij! Tweetnij! Do terminarza Przypomnij mi


Sprawdź bilety

29 sierpnia Płock ugości jednego z najbardziej utalentowanych polskich wokalistów młodego pokolenia - Sławka Uniatowskiego wraz z zespołem. Serdecznie zapraszamy na pożegnanie lata z doskonałą muzyką, w wyjątkowej atmosferze płockiego amfiteatru.

"The Best of" czyli wyjątkowy koncert z autorskimi utworami Sławka Uniatowskiego oraz jego największych idoli: Zbyszka Wodeckiego, Andrzeja Zauchy i Franka Sinatry. Podczas koncertu nie zabraknie takich utworów jak "Honolulu", czy "5 rano".  Wyjątkowe aranżacje oraz ciepły barytonowy głos  sprawią, że ten wieczór na długo pozostanie Państwu w pamięci.

Sławek Uniatowski - wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista. Urodził się 11 maja 1984 roku w Toruniu, już jako pięciolatek rozpoczął przygodą z instrumentami klawiszowymi. Jako nastolatek zaczął komponować i pisać teksty piosenek, współtworzył toruński zespół Kije, w którym komponował oraz grał na syntezatorach.Pod koniec 2008 roku założył zespół Uniatowski Project. Uniatowski jako jedyny wokalista z Polski miał przyjemność wystąpić na jednej scenie u boku amerykańskiego producenta muzycznego Davida Fostera, współpracującego z Whitney Houston, Celine Dion czy Michaelem Bublé. Ma na swoim koncie również współpracę z takimi gwiazdami jak Zbigniew Wodecki, Jan Kanty Pawluśkiewicz, Kuba Badach. Koncertował w kraju i za granicą z big bandami wykonując repertuar Franka Sinatry, Tony'ego Bennetta, Nat "King" Cole'a, Cheta Bakera czy Elli Fitzgerald.

Koncert z zespołem w składzie:

Rafał Stępień - fortepian,
Paweł Puszczało - bas,
Tomek Torres - perkusja.

Sprawdź bilety