Zwiedzanie KICK OFF w Gliwicach

Bilety na koncert Zwiedzanie KICK OFF w Gliwicach - 26-02-2021

Koncert Zwiedzanie KICK OFF w Gliwicach

Kult

26.02.2021 17:00

Gliwice(Śląskie) - Arena Gliwice


KULT


Zespół powstał na początku 1982 roku w Warszawie. Swój pierwszy koncert zagrał 7 lipca 1982 roku w warszawskim klubie „Remont”. KULT to chyba jedyny w Polsce zespół, który aktywnie i nieprzerwanie gra już prawie 40 lat. Na koncie mają 16 albumów i ponad 3 tysiące koncertów nie tylko w Polsce, ale i Brazylii, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Holandii, Niemczech, Czechach, Islandii i Stanach Zjednoczonych. Ich koncerty to ponad dwugodzinne spektakle.

Pomarańczowa trasa to już stały punkt kalendarza wydarzeń muzycznych w Polsce. Wszyscy fani rocka z pewnością zacierają ręce na tegoroczne występy ciesząc się, że w trudnym czasie pandemii, zespół zdecydował, że spotka się ze swoimi fanami. Śląski przystanek Kultu zaplanowano w Arenie Gliwice i będzie to największy obiekt w jakim grupa zagra jesienią.

W Arenie Gliwice Kult wystąpi w składzie: Kazik Staszewski (śpiew, saksofon), Konrad Wantrych (klawisze), Piotr Morawiec (gitara), Ireneusz Wereński (bas), Wojciech Jabłoński (gitara), Tomasz Goehs (perkusja), Janusz Zdunek (trąbka), Mariusz Godzina (saksofon tenorowy, saksofon barytonowy), Jarosław Ważny (puzon).

Zwiedzanie KICK-OFF:
To wyjątkowa trasa zwiedzania, dzięki której możesz znaleźć się dosłownie w samym sercu produkcji koncertu. Wejdź z nami za kulisy tego wydarzenia i poczuj na własnej skórze gorączkę organizacyjną na chwilę przed jego rozpoczęciem!

PAKIET LOŻA VIP W STREFIE PREMIUM obejmuje:
- zaproszenie do STREFY PREMIUM Areny Gliwice, której otwarcie nastąpi 1,5h przed rozpoczęciem koncertu
- dedykowane wejście PREMIUM
- miejsce w loży
- możliwość wykupienia loży na wyłączność
- miejsce na trybunie przed lożą gwarantujące najwyższą jakość odbioru wydarzenia
- catering w strefie gastronomicznej, z której można podziwiać występujących artystów
- obsługę kelnerów, hostess i stewardów
- wszelkie udogodnienia w trakcie pobytu w Arenie Gliwice
- 1 miejsce parkingowe na każde 4 miejsca w loży

Zamówienia grupowe i wszelkie pytania prosimy kierować na adres: premium@arenagliwice.com