Katarzyna NOSOWSKA - Summer Sky Festival

Bilety na Katarzyna NOSOWSKA - Summer Sky Festival

Katarzyna NOSOWSKA - Summer Sky Festival

Nosowska , Katarzyna Nosowska

22.08.2021 20:00

Kraków(Małopolskie) - Tauron Arena Kraków


Nosowska nie zatrzymuje się i ponownie uderza w polską scenę muzyczną, wybudzając nas z koncertowej drzemki. Od 25 lat nieustannie zachwyca wrażliwością, charyzmą i poszukiwaniem nowych środków wyrazu. Wokalistka legendarnej grupy Hey od kilku lat stawia na solową karierę.

Trudno spotkać kogoś, kto nie zetknąłby się z twórczością Nosowskiej, bez względu na gust muzyczny. Znana fanom rockowego brzmienia jako wokalistka grupy Hey, w solowej karierze odkrywa inne brzmienia. Artystka swobodnie czerpie z całego spektrum gatunkowego, od muzyki pop, przez rock, trip-hop, po szeroko pojętą elektronikę. To właśnie syntetyczne brzmienia dominują na ostatniej, siódmej już solowej płycie piosenkarki - Basta. Surowe, przesterowane bity i bezpośredni, dosadny przekaz sprawiają, że Nosowskiej raz jeszcze udało się nas zaskoczyć, otwierając nowy rozdział swojej twórczości.

Summer Sky Festival 2021 - letni cykl wydarzeń kulturalnych w Polsce.
Widzimy się już 22 sierpnia 2021 o godzinie 20:00 na Scenie Letniej Tauron Arena Kraków. Doskonała muzyka, wyjątkowe otoczenie, food truck-owa oferta gastronomiczna…to będzie kultowy, letni wieczór spędzony w doborowym towarzystwie.

Strefa VIP - wydzielona strefa najbliżej sceny. Miejsca stojące. Niewielka limitowana liczba osób. Dostęp do strefy gastronomicznej i punktów z napojami.

Strefa GOLD - wydzielona blisko sceny. Miejsca stojące. Dostęp do strefy gastronomicznej i punktów z napojami.

Strefa STANDARD - wydzielona nieopodal sceny w najlepszej możliwej cenie. Miejsca stojące. Dostęp do strefy gastronomicznej i punktów z napojami.Powiązane