Made in WWA - piątek w Warszawie

Bilety na koncert Made in WWA - piątek w Warszawie - 29-04-2022

Koncert Made in WWA - piątek w Warszawie

Pezet , BC , JWP , Żabson , MIŁY ATZ , Hodak , White 2115 , Kaz Bałagane , DZIARMA , OIO , Jurij Kowalczuk

29.04.2022 16:00

Warszawa(Mazowieckie) - Centrum EXPO XXI


Sprawdź bilety

Pokażemy wam, jak się to robi w WWA. Wchodzimy w sezon jako pierwsi, wjeżdżając do hali EXPO XXI jak do siebie. To pierwszy taki festiwal dla ludzi, którzy utożsamiają się z kulturą hip-hop / rap. Dwie sceny, na których zagrają nie tylko weterani branży, ale i nowi (jednak już doświadczeni) gracze. Na naszym pokładzie m.in. Pezet, OIO, Żabson, Miły ATZ, Białas 2115, White 2115, JWP/BC, Dziarma, Hodak, Kaz Bałagane, Oliwka Brazil, Janusz Walczuk i inni.

MADE IN WWA to nie tylko koncerty, ale również panele, warsztaty i specjalne strefy przygotowane z naszymi partnerami. Coś od nas dla wszystkich, którzy wiedzą, co to rap.

Na 48h przejmujemy halę EXPO XXI, która przejdzie totalną metamorfozę. Nasze inspiracje to digital, street art i oczywiście rap. Czy będą sety DJ-skie? Tak, będą! Do tego market streetwearowy dla tych, którzy kochają modę. Wszystko, co tylko chcecie - pełen hip-hop.

Lecimy z tym przez przez dwa dni i nie spojrzymy na znaki stop. W dzień market, panele, warsztaty; wieczorami koncerty na scenach Main, Fresh i Jager Stage.

Sprawdź biletyPowiązane