Frik Muzik Festival 2023

Bilety na Frik Muzik Festival 2023

Frik Muzik Festival 2023

Lej Mi Pół , Woda Ski Bla , Transgresja

31.03.2023 20:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Stary Klasztor


Pierwsza, historyczna już, edycja Frik Muzik Festival w 2010 roku z udziałem gwiazdy stylu humppa, zespołu  Eläkeläiset z Finlandii, zakończyła się totalną demolką sceny, upadkiem festiwalu na kilka lat oraz zamknięciem legendarnej sali Wytwórni Filmów Fabularnych. Co będzie tym razem, zależy tylko od Was!  Pełni obaw - zapraszamy 

Obok zwariowanej muzyki, istotną częścią Frik Muzik Festival są zwariowane stroje i przebrania. Dla osób przebranych we frikowym stylu przewidziane są ulgowe bilety z 25% zniżką! Podczas imprezy obędzie się przegląd frikowej mody, w którym nagrodami będą  karnety i bilety na festiwal  3-Majówka 2023! Liczymy na Waszą,  nieskrępowaną niczym, inwencję. Frik Muzik Festival odbywa się równo miesiąc przed rozpoczęciem 3 -Majówki i jest częścią przygotowań do największego wrocławskiego festiwalu www.3-Majowka.pl

O zespołach:
LEJ MI PÓŁ to grupa kojarzona przede wszystkim ze swoich nieugłaskanych, naszpikowanych absurdalnym humorem tekstów oraz prostych, momentalnie wpadających w ucho melodii. Ich koncerty rządzą się swoimi (spontanicznie ustanawianymi) prawami, dzięki czemu między muzykami i publicznością szybko zanika dystans, a atmosfera staje się przyjemna niczym na domówce u dobrych znajomych. Choć gros twórczości Lej Mi Pół stanowią piosenki adresowane dla słuchacza dojrzałego ze względu na ich kontrowersyjną tematykę i nieprzystępną dla dziecięcego ucha narrację, trudno nie docenić lekkości, z jaką ci śląscy muzycy z przyziemnych, wręcz trywialnych sytuacji (obok których na co dzień przeszlibyśmy raczej obojętnie), potrafią "wycisnąć" kroplę inspiracji i oblec ją w pełnoprawny utwór muzyczny. Dotychczas zespół wydał trzy studyjne albumy- "Skolioza Odbytu", "Fabryka Męskości" i "Wszystkiego Najlepszego Marian". Premiera czwartego krążka pt. "Wędrowny Druciarz" to rok 2022, w tym samym roku zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce.

TRANSGRESJA to śląski zespół, który swoimi kompozycjami wciąga w świat energetyzującego psychodelicznego rocka. Wizytówką kapeli jest przykuwająca oko oprawa wizualna, spajająca tajemnicze i mroczne brzmienie z kontrastową grą świateł i fluorescencyjnymi stylizacjami wykonawców. Każdy koncert Transgresji to klimatyczne show, uczta dla zmysłów i wyobraźni. W ciągu sześciu lat działalności, Transgresja pojawiła się w telewizyjnym show "Mam Talent", dotarła do finału Antyfestu 2018, zagrała na scenie Viva Kultura festiwalu Pol'and'Rock 2019 oraz na CieszFanów Festiwal 2021, a także zdobyła nagrodę specjalną w ubiegłorocznej edycji konkursu Jarocińskie Rytmy Młodych. Na przestrzeni lat zespół współdzielił scenę z czołówką polskich zespołów rockowych m.in. Hunter, Łydka Grubasa, Jelonek, czy Organek. Do artystycznego dorobku formacji należy demo  "Ludzie Atomów Masowej Destrukcji", EP-ka "Spokój Znajdzie Niewielu" oraz album "Brak Równowagi", który spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności oraz krytyków muzycznych. Obecnie zespół wydał drugą długogrającą płytę - "GOLIAT" .

WODA SKI BLA - zespół powstał w worku ze skrzyżowania łodzi podwodnej z brojlerem - dziką rasa kurczaka jutlandzkiego. W Paryżu bądź Poznaniu. Niestety nie można do tego dojść ze względu na pisownię litery "ó" w wyrazie "kołek". Pierwszy utwór skomponowano ze względu na wycieczkę na Martynikę. Kariera muzyczna rozwija się nadal w kierunku określonym jedynie symbolicznie przez pieśniarzy i tańca z Kowalewa - województwo pomorskie, trzeci słup od lewej. Wpływy wczesnobengalskokrasnoludzkopiękne, z dużym naciskiem na przednie koło psa. Zespół jestplątaniną kabli, drutu kolczastego, oraz swoistym miszmasz zupy ogórkowej i jej dwóch braci. Z tym, że należy zauważyć tutaj i wszędzie po kolei przy okazji niezliczonych entuzjastycznych, a także Najpiękniejszych fanów muzrockowej jazzyki i przedstawicieli pszczół w czynie. Paradne wygibasy myślowe zawarte w przesłaniu, a także swój niepowtarzalny styl zespół nabył w drodze dyfuzji lub infekcji droga kropelkową od wybitnego fabrykanta gwoździ tudzież i betonu konkretnego, którego to nazwy nie możemy podać gdyż jest ciężka.
Skład Ze Społu:
- węgiel aktywny - około trzech procent
- reszta to praktycznie woda, appendix i azot

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane