Super Koncert z Gwiazdami - Cleo, Viki Gabor, Zakopower w Kielcach

Bilety na koncert Super Koncert z Gwiazdami - Cleo, Viki Gabor, Zakopower w Kielcach - 01-09-2023

Super Koncert z Gwiazdami - Cleo, Viki Gabor, Zakopower w Kielcach

Zakopower , CLEO , Viki Gabor

01.09.2023 18:00

Kielce(Świętokrzyskie) - Amfiteatr Kadzielnia


"SUPER KONCERT Z GWAZDAMI"

SPEŁNIAMY MARZENIA 20-CIORGA DZIECI CHORYCH ONKOLOGICZNIE - CLEO, VIKI GABOR i ZAKOPOWER

CLEO

Cleo to aktualnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek Polskiej sceny muzycznej. Cleo - wokalistka, autorka tekstów, malarka i projektantka - to kobieta wielu talentów, która już od najmłodszych lat kształtowała swoją karierę muzyczną. Jej czarny głos i słowiański urok zrobił furorę na polskiej scenie muzycznej, co zaowocowało ogromną popularnością. Dzięki swoim talentom muzycznym, Cleo zdobyła uznanie nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Jej muzyka i style, którymi zaskakuje swoją publiczność, sprawiają, że zawsze wyróżnia się na tle innych artystek. Cleo to jedna z najbardziej utalentowanych i wpływowych kobiet na polskiej scenie muzycznej, której warto przyjrzeć się bliżej. W listopadzie 2013 roku Cleo i Donatan wydali swój pierwszy singiel pt. "My Słowianie", który błyskawicznie stał się hitem i do dziś jest najpopularniejszym utworem Cleo na YouTube, posiadając 73 mln. wyświetleń. Utwór ten przyniósł jej dużą rozpoznawalność i otworzył drogę do sukcesu. Z utworem "My Słowianie - We Are Slavic" Cleo reprezentowała Polskę na 59. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kopenhadze w 2014 roku. Ostatecznie zajęła 14. miejsce w ogólnej klasyfikacji. W październiku 2021 roku Cleo wraz z Marylą Rodowicz wydały teledysk, który był hołdem dla twórczości Maryli. W maju 2022 roku premierę miał kolejny album Cleo - vinyLOVA.

VIKI GABOR

Bardzo młoda i utalentowana wokalistka. Viki Gabor pochodzi z bardzo muzykalnej rodziny. Pierwszy raz na scenie wystąpiła w The Voice Kids. Jej pierwszy singiel "TIME" ma już ponad 5 milionów wyświetleń. W listopadzie 2019 roku reprezentowała Polskę w Eurowizji Junior, którą oczywiście wygrała, i jako jedyna wokalistka historii tego konkursu dokonała niemożliwego. Dzięki niej Polska zwyciężyła 2 raz z rzędu a jej piosenka "Superhero" do dziś ma ponad 23 miliony wyświetleń w serwisie YouTube i nadal jest często grana w polskich rozgłośniach radiowych. W 2020 roku nagrała piosenkę "Ramię w Ramię" z niesamowitą KAYAH. Utwór ten obecnie osiągnął wynik ponad 56 mln odsłon w serwisie YouTube.

ZAKOPOWER

Zakopower to ujmując skrótowo folkowa "dusza" obleczona rockowym "ciałem". Z jednej strony wierny korzeniom, z drugiej chętnie absorbujący współczesne muzyczne nurty i tradycyjne folkowe instrumentarium pięknie równoważący groźnym pomrukiem gitary, mocnym uderzeniem rockowej sekcji rytmicznej czy jazzowymi dęciakami. Cichym bohaterem tego zespołu jest Mateusz Pospieszalski, kompozytor i producent nagrań Zakopower, a twarzą i niepodrabialnym głosem Sebastian Karpiel-Bułecka. Na ten duet nie ma mocnych. Grudzień 2022 to premiera długo wyczekiwanego albumu "WIDZIALNE | NIEWIDZIALNE"Powiązane