The Prodigy: Army of the Ants European Tour 2023 w Poznaniu

Bilety na koncert The Prodigy:  Army of the Ants European Tour 2023 w Poznaniu - 06-12-2023

Koncert The Prodigy: Army of the Ants European Tour 2023 w Poznaniu

The Prodigy

06.12.2023 18:00

Poznań(Wielkopolskie) - Międzynarodowe Targi Poznańskie - Hala nr 3A


Kup bilet Ticketmaster 00:00 - The Prodigy: Army of the Ants European Tour 2023

Kup bilet eBilet 18:00 - The Prodigy

Kup bilet Biletomat 18:00 - Miejsce Stojące

Kup bilet GoingApp 18:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 5 miesięcy
Do wydarzenia 1 dzień


Drzwi: 18:00

The Prodigy ogłosili trasę koncertową po Europie na listopad i grudzień – “Army of the Ants Tour 2023”. Dziesięciodniowa trasa podnosi poprzeczkę i przenosi Liama H i Maxima z powrotem na areny.
Angielska trasa koncertowa z 22 lipca, podczas której wystąpili na trzech koncertach w londyńskiej O2 Academy Brixton, była ich pierwszą bez brata, legendarnego Keitha Flinta.
Sposób, w jaki Liam H i Maxim włączyli i oddali hołd wiecznej spuściźnie Keitha podczas występu na żywo, był naprawdę niesamowity. Spotkało się to z ogromnym wsparciem i miłością rzeszy fanów w całym kraju.
Z solidną wiosenną i letnią serią koncertów na międzynarodowych festiwalach, zespół z niecierpliwością czeka na ponowne przeniesienie ognia do kluczowych europejskich miast.
Rozpoczną w Luksemburgu 28 listopada, a następnie odwiedzą Ziggo Dome Amsterdam, Dusseldorf, Berlin, Frankfurt, Stuttgart, Kopenhagę, Poznań i Pragę, kończąc europejską trasę w Paryżu w niedzielę 10 grudnia.

Liam H powiedział:
"ARMY OF THE ANTS’ IS A CALLING TO THE PRODIGY PEOPLES , WE’RE COMIN BACK FOR U THE ONLY WAY WE KNOW , FULL ATTACK MODE , DOUBLE BARREL … “.
Powiązane