DLA CIEBIE MAMO we Wrześni


Wyjątkowy koncert „Dla Ciebie Mamo” to prawdziwa muzyczna uczta z cenionymi przez publiczność utworami polskiej i światowej muzyki estradowej i filmowej. Podróżować będziemy z muzyką aleją gwiazd i ich niezapomnianych przebojów.

• Artyści o unikatowych barwach głosu.
• Orkiestra i wyjątkowy klimat muzyczny.
• Utwory dedykowane mamom.

  • Życzenia dla mam czytane na scenie.

Artyści, którzy doskonale potrafią łączyć klasykę z rozrywką zaśpiewają utwory wybrane i zaaranżowane specjalnie na ten koncert. Usłyszymy między innymi: „Lubię wracać tam, gdzie byłem już”, „Matko moja ja wiem”, „List do matki”, „Grande Amore” i wiele innych pięknych melodii, aż cała sala zaśpiewa z nami.

W koncertach w Polsce udział biorą:

Joanna Horodko – solistka, pedagog i pianistka. Wyróżniona odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Laureatka licznych konkursów krajowych i zagranicznych.

Edyta Piasecka - solistka operowa mająca w swoim repertuarze wybrane utowry muzyki estradowej i filmowej.Wielokrotnie nagradzana między innymi nagrodą "Gwiazda Wokalistyki".

Emilia Zielińska - uznana solistka o ciepłym lirycznym głosie. Laureatka wielu festiwali operetkowych, która w swoim repertuarze posiada utwory estradowe i filmowe.

Mariusz Adam Ruta - tenor młodego pokolenia, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Laureat wielu festiwali operetkowych. Od wielu lat artysta, także koncertowy.

Mirosław Niewiadomski - wybitny tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny głos o ciemnej barwie. Artysta z bogatym repertuarem muzyki różnego gatunku, mistrzowsko wykonujący utwory E. Presleya.

Orkiestra pod batutą Orlina Bebenowa i Mieczysława Smydy (Cieszyn). Orkiestry tworzą wykształceni muzycy, grający w prestizowych wydarzeniach. Występy orkiestr znane są zelegancji oraz klimatu wprowadzanego przez muzyków i dostarczają niesamowitych emocji odbiorcom sztuki. Udział orkiestry to gwarancja doskonałej zabawy z publicznością.

Renata Brukiewicz – organizator koncertu, menadżerka kultury, trenerka etykiety.

Państwa obecność jest dla nas zaszczytem.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert DLA CIEBIE MAMO, który może być pięknym prezentem dla mamy.