Dla Ciebie Mamo - Koncert Życzeń we Wrześni


Kup bilet KupBilecik 17:00

Kup bilet Biletyna 17:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 5 miesięcy
Do wydarzenia 8 dni

Jedyny taki koncert "Dla Ciebie Mamo" to prawdziwa muzyczna uczta z cenionymi przez publiczność utworami polskiej i światowej muzyki filmowej, musicalowej i estradowej:
- Wybitni artyści o unikatowych barwach głosu.
- Orkiestra.
- Utwory dedykowane mamom.
- Eleganckie słowo.

Artyści, którzy doskonale potrafią łączyć klasykę z rozrywką zaśpiewają utwory wybrane i zaaranżowane specjalnie na ten koncert. Usłyszymy między innymi: "Lubię wracać tam, gdzie byłem już", "List do matki", "Z Tobą chcę oglądać świat", "Hallelujah" , "Belle", "Mamo" z rep. IL DIVO i wiele innych pięknych melodii, aż cała sala zaśpiewa z nami. Wystąpią dla Państwa cenieni:


Joanna Horodko - solistka, pedagog i pianistka. Wyróżniona odznaką honorową "Zasłużony dla kultury polskiej". Laureatka licznych konkursów krajowych i zagranicznych, kreująca role w klasycznych dziełach wiedeńskich.

Emilia Zielińska - uznana solistka polskiej sceny operetkowej o ciepłym lirycznym głosie. Laureatka wielu festiwali operetkowych, która w swoim repertuarze posiada utwory estradowe i filmowe.

Mariusz Adam Ruta - tenor młodego pokolenia, który łączy w sobie skromność z dostojnością. Laureat wielu festiwali operetkowych. Od wielu lat artysta także koncertowy.

Mirosław Niewiadomski - wybitny Polski tenor, który na scenie prezentuje niebywałą elegancję i mocny bogaty ciemny głos. Artysta z bogatym repertuarem muzyki różnego gatunku, mistrzowsko wykonujący utwory E.Presleya czy F.Sinatry. 

Orkiestra pod batutą maestro Orlina Bebenowa. Występy orkiestry znane są z charakterystycznego, nastroju wprowadzanego przez muzyków, są niezapomnianym przeżyciem muzycznym i dostarczają jedynych i niesamowite doznań odbiorcom sztuki. Udział tej orkiestry to także gwarancja doskonałej zabawy z publicznością.

Renata Brukiewicz - organizatorka koncertu, menadżerka kultury, trenerka etykiety. Producentka tego projektu. Jedyna prowadząca w Polsce specjalistka od savoir vivre. Ceniona przez publiczność poza merytoryką za styl i elegancję.

Zapraszamy Państwa na ten niezwykły koncert. Piękny prezent dla Mamy.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl