T.LOVE & Goście. Koncert specjalny "I LOVE YOU" w Warszawie

Bilety na koncert T.LOVE & Goście. Koncert specjalny "I LOVE YOU" w Warszawie - 08-03-2024

T.LOVE & Goście. Koncert specjalny "I LOVE YOU" w Warszawie

T.Love , Beata Kozidrak

08.03.2024 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Torwar


T.Love to instytucja, T.Love to zespół, który fascynował na każdym etapie kariery. Intrygował, bawił, rozgrzeszał. Niewątpliwie to dwie doskonałe płyty "Pocisk Miłości" oraz "King" zdecydowały na długie lata o brzmieniu i charakterze wykonywanej przez zespół muzyki. Cięte riffy Janka Benedeka, basowe tropy Nazima, ogniste solówki Perkoza, perkusyjny twist Sidneya oraz teksty i wokal Muńka - zdefiniowały to, czym do dzisiaj T.Love faktycznie jest.

Rok 2024 przyniesie nam kolejne koncerty uwielbianego przez publiczność zespołu T.LOVE. Ich terminy nie są przypadkowe. 8 marca 2024 r. zespół wystąpi w COS Torwar w Warszawie, natomiast 26 maja 2024 r. w MCK Spodek w Katowicach. Jak najłatwiej trafić do serca kobiety? Muzyką! Jeśli dodatkowo ze sceny popłynie m.in. doskonale znany refren "I love you, I love you" - sukces gwarantowany. Będzie to zatem idealna okazja do oryginalnego uczczenia: Dnia Kobiet oraz Dnia Matki.

Koncerty "I LOVE YOU" to także wyjątkowi goście! Na warszawskiej scenie gościnnie m.in. pojawi się jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek: Beata Kozidrak. Niesamowity głos, wulkan kobiecej energii i legenda sama w sobie. Tego nie można przegapić! Koncerty "I LOVE YOU" to bez wątpienia wydarzenie pełne niespodzianek. Wyjątkowi goście towarzyszący zespołowi na scenie, znane przeboje i jedyna w swoim rodzaju charyzma Muńka Staszczyka! 

Koncerty zostaną poprzedzone kampanią społeczno-informacyjną "Wspólnie na rzecz poprawy bezpieczeństwa".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane