T.LOVE & Goście. Koncert specjalny "I LOVE YOU" w Katowicach

Bilety na koncert T.LOVE & Goście. Koncert specjalny "I LOVE YOU" w Katowicach - 26-05-2024

T.LOVE & Goście. Koncert specjalny "I LOVE YOU" w Katowicach

T.Love , Beata Kozidrak

26.05.2024 17:00

Katowice(Śląskie) - Spodek


Kup bilet KupBilecik 17:00

Kup bilet Biletyna 17:00

Kup bilet Eventim 17:00 - T.Love - Specjalny koncert "I love you"

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 43 dni

T.LOVE & Goście. Koncert specjalny "I LOVE YOU".

T.Love to instytucja, T.Love to zespół, który fascynował na każdym etapie kariery. Intrygował, bawił, rozgrzeszał. Niewątpliwie to dwie doskonałe płyty "Pocisk Miłości" oraz "King" zdecydowały na długie lata o brzmieniu i charakterze wykonywanej przez zespół muzyki. Cięte riffy Janka Benedeka, basowe tropy Nazima, ogniste solówki Perkoza, perkusyjny twist Sidneya oraz teksty i wokal Muńka - zdefiniowały to, czym do dzisiaj T.Love faktycznie jest.

Rok 2024 przyniesie nam kolejne koncerty uwielbianego przez publiczność zespołu T.LOVE. Ich terminy  nie są przypadkowe. 26 maja 2024 r zespół wystąpi w MCK Spodek w Katowicach. Jak najłatwiej trafić do serca kobiety? Muzyką! Jeśli dodatkowo ze sceny popłynie m.in. doskonale znany refren "I love you, I love you" - sukces gwarantowany. Będzie to zatem idealna okazja do oryginalnego uczczenia Dnia Matki.

Koncert "I LOVE YOU" to także wyjątkowi goście! Na warszawskiej scenie gościnnie m.in. pojawi się SOKÓŁ. Pozytywna energia, żywioł i sceniczna torpeda - jednym słowem możecie szykować się na najlepsze widowisko! Wkrótce zostaną odkryte kolejne karty i kolejni goście.

Jedno jest pewne: tego wydarzenia nie można przegapić!

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane