Molesta Ewenement i Goście | Warszawa

Bilety na koncert Molesta Ewenement i Goście | Warszawa - 04-04-2024

Koncert Molesta Ewenement i Goście | Warszawa

Molesta Ewenement

04.04.2024 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Hybrydy


Minęło ćwierć wieku od kultowych imprez w Hybrydach. Do klubu przychodziły ekipy ze wszystkich warszawskich dzielnic i okolic. Był to centralny punkt spotkań prawdziwych fanów rapu. Najpierw frytki z Tacobell, potem browar i flipery, a następnie schodziło się schodami w dół i wkraczało w świat hip-hopu. Za Dj’ką stał niezawodny 600V. To tu wykonaliśmy pierwszy raz nasz wspólny kawałek czyli „Tę Zasadę” i tak oto zaczęła się historia Molesty.

Filip Kalinowski słusznie zauważył, że nasz drugi album „Ewenement” nie był promowany wystarczająco. Postanowiliśmy, że naprawimy ten błąd i zagramy jeszcze raz na tej kultowej scenie.

Chcemy zaprosić Was w sentymentalną podróż w czasie i przestrzeni, na wyjątkowy koncert do Hybryd. Zabierzemy was do roku 1999 i zagramy materiał z albumu „EWENEMENT”, który w tym roku obchodzi swoje 25 urodziny, wraz z gośćmi z płyty i tymi których ta płyta zainspirowała. Nie zabraknie zawsze zielonych klasyków, a projekt wzbogacimy utworami z naszych albumów solowych.

Imprezę poprowadzi nestor DJ 600V, a DJ B wbije w głośniki trochę newschoolu. Niebawem przedstawimy Wam naszych Gości.


👉 BILET VIP 👈
▶ wcześniejsze wejście (od g.18.00)
▶ miejsce siedzące
▶ foto z zespołemPowiązane