KREW OGIEŃ ŚMIERĆ: Stillborn, Ragehammer, Hellfuck - Stillborn, Ragehammer, Hellfuck w Krakowie

Bilety na koncert KREW OGIEŃ ŚMIERĆ: Stillborn, Ragehammer, Hellfuck - Stillborn, Ragehammer, Hellfuck w Krakowie - 25-05-2024

Koncert KREW OGIEŃ ŚMIERĆ: Stillborn, Ragehammer, Hellfuck - Stillborn, Ragehammer, Hellfuck w Krakowie

Stillborn , RAGEHAMMER , Hellfuck

25.05.2024 18:00

Kraków(Małopolskie) - Klub Zaścianek


Kup bilet KupBilecik 18:00

Kup bilet eBilet 18:00 - KREW OGIEŃ ŚMIERĆ: Stillborn, Ragehammer, Hellfuck

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 43 dni

Stillborn - black metal / death metal
Stillborn - polska grupa powstała w 1997 roku w Mielcu, wykonująca muzykę z pogranicza black i death metalu. Zespół ma ona koncie 6 albumów długogrających, z czego ostatni pt. "Cultura de la muerte" pochodzi z 2022 roku. Grupa koncertuje obecnie w trójosobowym składzie, w który wchodzą: Młody, Killer i Hunger.

Ragehammer - thrash metal / black metal
Ragehammer - krakowski zespół pod wodzą Tymoteusza Jędrzejczyka od 12 lat pracuje na opinię jednego z najbardziej bezkompromisowych i nienawistnych zespołów w Polsce. Ich muzyka to ciężki thrash podlany black metalowym. Grupa ma na koncie dwa krążki długogrające oraz jedną demówkę.

Hellfuck - black metal / death metal
Hellfuck powstał w 2021 roku, ale członkowie wchodzący w skład zespołu działają na scenie - przede wszystkim black i deathmetalowej - znacznie dłużej. Kapelę formują wyjadacze mający w CV m.in. Embrional, Squash Bowels, Stillborn czy Azarath.

Chaingün - black metal / death metal
Powstały w 2019 Chaingün przechodził różne turbulencje przez kolejne lata, ale w 2022 uformował się już stały skład i spójna wizja zespołu, oscylująca między dzikością germańskiego thrashu, surowizną pierwszej fali black metalu i bezbożnym rock'n'rollem spod znaku Venom i Midnight. Na koncie EP "Under Lucifer's Command".

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane