Red Fang | Warszawa

Bilety na koncert Red Fang | Warszawa - 06-08-2024

Koncert Red Fang | Warszawa

Red Fang

06.08.2024 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Proxima


Kup bilet Biletomat 20:00 - BILET WSTĘPU

Kup bilet Ticketmaster 20:00 - Red Fang, support: Spaceslug, Hydra

Kup bilet Eventim 20:00 - RED FANG

Kup bilet eBilet 20:00 - RED FANG

Kup bilet GoingApp 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 miesięcy
Do wydarzenia 80 dni

Amerykańska grupa Red Fang powróci latem do Europy, a jedynym polskim przystankiem na jej najbliższej trasie będzie warszawski klub Proxima, gdzie wystąpi 6 sierpnia!

Red Fang kochają wszystkie formy klasycznego rocka, w szczególności tego w duchu “byle głośno i do przodu”. Założony w 2005 roku w Portland zespół skupia się na przyspieszonych, stonerowych riffach i wystrzega się przy tym niepotrzebnych, prog rockowych skrętów. 

Ich pierwszy album, zatytułowany po prostu “Red Fang” ukazał się w 2009 roku nakładem Sargent House. Przy następnej płycie kwartet zmienił barwy na Relapse Records, która to współpraca trwa do dziś. Pod egidą tej wytwórni ukazały się kolejno “Murder the Mountains” (2011), przełomowy w karierze formacji “Whales & Leeches” z 2013, który jako pierwszy w jej dyskografii dotarł do notowania Billboard 200, “Only Ghost” (2016) oraz zamykający na tę chwilę dyskografię Amerykanów “Arrows” z 2021 roku.

Za rozgrzewkę odpowiedzialny będzie, dobrze znany polskim fanom stonera, duet kapel w postaci Spaceslug i Hydry. Ci pierwsi uraczyli nas w grudniu nowym singlem “The Event Horizon”, po którym fani z niecierpliwością czekają na więcej nowości, a ponadto w maju szykują premierę zremasterowanej wersji swojego debiutanckiego albumu “Lemanis” za pośrednictwem Electric Witch Mountain Recordings. Natomiast Hydra odwiedzi stolicę, promując swoją najnowszą EPkę “Into The Night”, która zbiera zewsząd znakomite recenzje, a więc szykuje się iście powolny i ciężki wieczór w warszawskiej Proximie, którego nie możecie ominąć!

RED FANG

+Spaceslug

+Hydra

6.08.2024

Warszawa, Proxima

Patronem koncertu jest Antyradio 

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.

Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica

Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

---------------------------------------

Wpadaj na Instagram ➡ // bit.ly/Nasz-instagram

Polub nasz profil ➡ // bit.ly/Nasz--FacebookPowiązane