Gioli & Assia: Resurrection World Tour w Warszawie

Bilety na koncert Gioli & Assia: Resurrection World Tour w Warszawie - 25-11-2024

Koncert Gioli & Assia: Resurrection World Tour w Warszawie

Giolì & Assia

25.11.2024 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Progresja Music Zone


Kup bilet Biletomat 20:00 - BILET WSTĘPU

Kup bilet Ticketmaster 20:00 - Gioli & Assia | Resurrection Wold Tour

Kup bilet Eventim 20:00 - Gioli & Assia: Resurrection World Tour

Kup bilet eBilet 20:00 - Giolì & Assia: Resurrection World Tour

Kup bilet GoingApp 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 tygodni
Do wydarzenia 216 dni
Pierwsze damy włoskiego elektro, Gioli & Assia, powracają do Polski! Żeński duet łączący house, techno, indie i pop wystąpi na jedynym w tym roku koncercie w naszym kraju, który odbędzie się 25 listopada w warszawskim klubie Progresja.

Ich współpraca zaczęła się na zasadzie relacji managerki i artystki, ale w 2016 roku ewoluowała i od tego czasu wspólnie działają na płaszczyźnie artystycznej. Gioli skupia się na instrumentach (fortepian, wiolonczela, perkusja, handpan), natomiast Assia śpiewa i gra na gitarze. Jako że wszystko robią na swoich zasadach, to w tym samym roku założyły własną wytwórnię, Diesis Records, z wykorzystaniem której dzielą się ze światem swoją twórczością. Muzyka duetu to płynące, swobodne połączenie house’u, techno, indie i popu, z którego powstaje niezwykle oryginalne, electro-popowe brzmienie.

Jeszcze większą popularność zyskały za sprawą #DiesisLive, czyli streamów, podczas których swoje sety odgrywały w pięknych okolicznościach przyrody. Legendarna już seria została wyświetlona na YouTubie ponad sto milionów razy i udowodniła tylko, że duet Gioli & Assia to istny wulkan wielowymiarowej kreatywności. Współpracowały z tak legendarnymi markami jak Dolce & Gabbana oraz Armani, a na bieżący rok planują podbijać świat dalej - za sprawą nowej EP “RESSURECTION (ACT I)” oraz epickiej trasy koncertowej.