Aktualności

07-08-2017-09:27:36

Zobacz film o 12-letnim synu Roba Trujillo grającym z Kornem

Udostępnij! Tweetnij!

Do sieci trafił minidokument o 12-letnim synu basisty Metalliki, który zagrał trasę z zespołem Korn.

Metallica fot. Universal Music Polska

Tye, syn Roba Trujillo z Metalliki, w kwietniu 2017 roku dołączył do koncertowego składu numetalowych gigantów. 12-letni basista zastąpił Fieldy'ego, który nie mógł wyruszyć z zespołem na koncerty do Ameryki Południowej z uwagi na rodzinne zobowiązania.

- Z niczym nie musiałem mu pomagać - mówi dumny ojciec. - Spędził popołudnie z gitarzystą, Munkym, i razem przeszli przez piosenki Korna, a ja siedziałem i jadłem przekąski.

O tym, jak młody muzyczny geniusz poradził sobie w trasie z Kornem można przekonać się oglądając 15-minutowy film pod tym adresem.

Korn to amerykańska grupa grająca alternatywny metal z różnymi elementami innych gatunków muzycznych. Powstała w Kalifornii w 1993 roku. Największe sukcesy formacja odnosiła w latach 90. Trzeci album Korn, "Follow the Leader", pięciokrotnie pokrył się platyną w USA. Na koncie mają 35 milionów sprzedanych płyt i dwie nagrody Grammy.

Ostatni longplay bandu to "The Serenity Of Suffering" z października 2016 roku. Z materiałem zespół przyjedzie też do Polski i 15 sierpnia zagra w amfiteatrze Dolinny Charlotty.

Udostępnij! Tweetnij!