Aktualności

31-08-2017-22:22:00

Maryla Rodowicz wraca z nowym teledyskiem. Obejrzyj!

Udostępnij! Tweetnij!

Maryla Rodowicz zaprezentowała teledysk do kolejnego singla promującego jej najnowszą studyjną płytę. Klip zrealizowano do utworu "W Sumie Nie Jest Źle", który ukaże się 15 września na albumie "Ach świecie...".

Kadr z teledysku

Za tekst piosenki odpowiada Witold Łukaszewski. Teledysk realizowano w wyjątkowej lokacji – opuszczonym, niezwykle klimatycznym starym sanatorium Zofiówka w Otwocku.

Wydawnictwo promuje również singiel "Hello", który ukazał się w czerwcu tego roku. Witold Łukaszewski jest autorem większości piosenek, które znajdą się na albumie. Swoje trzy grosze dołożyli też Robert Gawliński, który zaśpiewał z Marylą tytułowy utwór (jest również jego autorem) i Romuald Lipko, do spółki z Jackiem Cyganem. 

"Płyta kojarzy mi się ze stresem. Czy radio zagra? Czy Empiki to zamówią? Czy ludzie kupią? Na którym miejscu wyląduje na OLiSie? Po co mi to? Przecież i tak gram koncerty, na których ludzie domagają się starych hitów" – tłumaczy swoją powściągliwość artystka, przyznając jednocześnie, że nowa płyta po prostu jej się przydarzyła.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!