Aktualności

20-02-2018-08:30:51

Chrissy Teigen i John Legend rodzicami w czerwcu

Udostępnij! Tweetnij!

Chrissy Teigen ujawniła, że razem z mężem Johnem Legendem doczekają się drugiego potomka w czerwcu.

John Legend fot. Sony Music

W listopadzie 32-letnia modelka i prezenterka telewizyjna ujawniła, że jest w ciąży i że będzie mieć syna. Ojcem jest jej mąż, gwiazdor R&B, John Legend. Teraz Chrissy Teigen podczas udziału w programie "The Ellen DeGeneres Show" zdradziła, że malec ma przyjść na świat w czerwcu. Przyznała też, że na razie jeszcze nie wybrała imienia dla syna. - Wybór imienia dla chłopca jest trudny - powiedziała gwiazda. - Chyba nie będzie miał drugiego imienia, bo nie możemy wybrać pierwszego.

Wokalista i Chrissy Teigen pobrali się we wrześniu 2013 roku we Włoszech. Para ma już blisko 2-letnią córkę, Lunę.

John Legend to amerykański wokalista nagrodzony 10 statuetkami Grammy. Współpracował z Kanye Westem, Alicią Keys czy Jayem Z. Jego debiut "Get Lifted" z 2004 roku pokrył się w USA dwukrotną platyną. Ostatnia płyta Amerykanina to "Love in the Future" z sierpnia 2013 roku. Artysta zdobył Oscara i Złoty Glob za piosenkę "Glory", którą nagrał z Commonem do dramatu "Selma". Niedawno nagrał też piosenkę "One Woman Man" do filmu "Ciemniejsza strona Greya" oraz wziął udział w musicalu "La la land". Najnowsza płyta Amerykanina to "Darkness and Light" z grudnia 2016 roku.

Chrissy Teigen współpracuje z Cooking Channel i MTV2. Wystąpiła też gościnnie w sitcomie "Świat według Mindy", a także z LL Cool J-em współprowadzi program "Lip Sync Battle".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: , john legend