Aktualności

21-02-2018-15:51:00

Paweł Domagała z nowym teledyskiem. Zapowiada też drugi album!

Udostępnij! Tweetnij!

Paweł Domagała, z pomocą fanów, stworzył teledysk do piosenki "Szczęście" pochodzącej z jego debiutanckiego albumu. Premiera klipu jest jednocześnie zamknięciem promocji krążka "Opowiem Ci o mnie".

Okładka albumu

Montażem i realizacją teledysku zajął się Paweł Łukomski. Piosenka pochodzi z wydanej w listopadzie 2016 roku debiutanckiej płyty artysty. Efekty prezentujemy w odtwarzaczu poniżej.


Domagała nie zamierza jednak na długo wycofywać się z muzycznej aktywności. W listopadzie, a dokładnie 16 listopada, na sklepowe półki trafi jego drugi studyjny krążek! Album, którego okładkę prezentujemy obok, otrzymał tytuł "1984".

"Podchodzę do niej jeszcze bardziej osobiście, niż do pierwszej. Będzie na niej dużo autorefleksji i powrotu do dzieciństwa. Ten temat „chodził za mną” od dłuższego czasu. Czy jestem taką osobą jaką chciałem być ? Co bym powiedział sobie sprzed lat, gdybyśmy się dzisiaj spotkali ? Czy w ogóle bym się poznał ? Czy dokonałbym dzisiaj takich wyborów jakich dokonałem kiedyś ? A co jeśli nie ? No i generalnie same takie pytania :) Pewnie typowy kryzys 35 latka :) Wszystko to w różnych kontekstach. Materiał mamy już cały gotowy :)," czytamy w opisie albumu.

Producentem muzycznym i współtwórcą albumu jest Łukasz Borowiecki, z którym Domagała stworzył również "Opowiem Ci o mnie". Album, na który trafi 12 piosenek, można już zamawiać w przedsprzedaży na stronie wytwórni Mystic.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!