Aktualności

23-09-2019-08:34:49

Paweł Domagała śpiewa "Żmijowisko"

Udostępnij! Tweetnij!

Paweł Domagała przygotował tytułową piosenkę do serialu "Żmijowisko", w którym gra główną rolę. Kryminalna produkcja powstała na podstawie powieści Wojciecha Chmielarza o tym samym tytule.

Paweł Domagała fot. Archiwum artysty

- Opowieść o tragedii, która niszczy - czytamy w opisie Domagały. O rodzinie, która musi stawić czoło próbie przekraczającej ludzkie wyobrażenia. Uczuciach, które trwają pomimo mijających lat i nie niosą pocieszenia. Zdradzie, bólu i miłości. Strachu, zbrodni i karze. O tym, ile jesteśmy jest w stanie zrobić dla swoich dzieci i jak wiele nas to kosztuje.

Na potrzeby serialu twórca przeboju "Weź nie pytaj" przygotował klimatyczną. balladową kompozycję okraszoną smyczkowymi aranżacjami. W klipie wykorzystano fragmenty "Żmijowiska". Z teledyskiem oraz zwiastunem można zapoznać się poniżej.

Serial "Żmijowisko" opowiada historię grupy trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów, którzy wyjeżdżają ze swoimi dziećmi na wakacje do letniska "Żmijowisko". Pewnego wieczoru, w trakcie zakrapianej alkoholem imprezy, znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. Rozpoczynają się zakrojone na wielką skalę poszukiwania, jednak dziewczyny nie udaje się odnaleźć. Rok później jej ojciec wraca na miejsce tragedii, aby wznowić poszukiwania.

Reżyserem Żmijowiska jest Łukasz Palkowski (reżyser„Belfra”). Występują m.in.: Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Davina Reeves-Ciara, Wojciech Zieliński, Marta Malikowska, Joachim Lamża, Tamara Arciuch, Małgorzata Klara, Szymon Piotr Warszawski, Magdalena Różańska, Dominik Bąk, Mirosław Haniszewski, Grzegorz Warchoł czy Lidia Sadowa. W obsadzie znaleźli się też utalentowani aktorzy młodego pokolenia: Stanisław Cywka, Kamila Urzędowska oraz Hanna Koczewska. Premiera planowana jest na jesień na antenie Canal+.

Paweł Domagała zagrał ostatnio w filmach "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Gotowi na wszystko. Exterminator" oraz "Serce nie sługa". Jego najnowszy album "1984" był promowany przez piosenkę "Weź nie pytaj", która w serwisie YouTube ma już ponad 107 milionów odtworzeń.
Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!