Aktualności

14-08-2019-12:12:00

Paweł Domagała z nowym singlem z płyty. Jesienią trasa!

Udostępnij! Tweetnij!

Paweł Domagała wybrał kolejny singiel z przebojowego albumu "1984". Jesienią muzyk wyrusza w trasę koncertową, a na przyszły rok zapowiedział premierę trzeciej studyjnej płyty.

Lista jesiennych koncertów

Nowym singlem została kompozycja "Nie zmarnuj mnie". To kolejny po "Weź nie pytaj", "Czasami", "Wystarczę ja" i "Najgrubszy Anioł Stróż" singiel promujący drugi studyjny album Domagały. Autorem tekstu jest Domagała, a muzykę napisał wspólnie z Łukaszem Borowieckim.

Premierę trzeciego studyjnego albumu Domagały zaplanowano na piątek, 20 listopada 2020 roku. Płyta otrzymała tytuł "Wracaj", a jej przedsmaku będzie można posłuchać podczas jesiennej trasy koncertowej. Pre-order krążka ruszy jeszcze w tym roku.

Bilety na czwartą część trasy koncertowej "1984 Tour" można znaleźć tutaj. Trasa startuje pod koniec września w Mrągowie i kończy się pod koniec grudnia we Wrocławiu.

Dyskografię Domagały zamyka album "1984", który ukazał się w listopadzie 2018 roku. Na płycie znalazła się jedna z najpopularniejszych piosenek 2018 roku, singiel "Weź nie pytaj".źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!