Aktualności

03-08-2020-17:03:17

Paweł Domagała wraca do śpiewania

Udostępnij! Tweetnij!

Paweł Domagała, twórca przeboju "Weź nie pytaj", podzielił się z fanami nową piosenką.

Paweł Domagała fot. Archiwum artysty

Do sieci trafił utwór "Wracaj" zrealizowany we współpracy z Łukaszem Borowieckim. Za reżyserię, zdjęcia i montaż teledysku odpowiada Paweł Łukomski, który wcześniej pracował z Domagałą przy klipach "Weź nie pytaj", "Wystarczę ja" i "Popatrz na mnie".

"Wracaj" zapowiada tak samo zatytułowany album - trzeci zrealizowany wspólnie przez Pawła Domagałę i Łukasza Borowieckiego. - To powrót do pierwszych dojrzałych uczuć, do bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez kompromisów ze światem - mówi Domagała.

- To też powrót do muzycznej prostoty. Będą też nawiązania do amerykańskiej muzyki gitarowej i folku - dodaje Borowiecki.

Płyta "Wracaj" ukaże się 20 listopada 2020 roku. Album można zamawiać już teraz pod tym adresem.

Paweł Domagała zagrał ostatnio w filmach "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Gotowi na wszystko. Exterminator" oraz "Serce nie sługa". Jego ostatni album "1984" z 2018 roku był promowany przez piosenkę "Weź nie pytaj", która w serwisie YouTube ma już ponad 120 milionów odtworzeń. Artysta nagrał także piosenkę przewodnią do serialu "Żmijowisko", w którym zagrał główną rolę.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!