Aktualności

02-03-2018-17:11:52

Luis Fonsi i Demi Lovato śpiewają "Échame La Culpa" po angielsku

Udostępnij! Tweetnij!

Luis Fonsi i Demi Lovato opublikowali anglojęzyczną wersję przeboju "Échame La Culpa" ("Not On You").

Demi Lovato fot. Universal Music Polska

"Échame La Culpa" od momentu premiery w listopadzie zebrało blisko miliard odsłon na YouTube. Teraz Luis Fonsi i Demi Lovato postanowili nagrać angielską wersję przeboju (dla porządku - w oryginale Demi Lovato śpiewa refren także po angielsku). Poniżej można sprawdzić nową wersję oraz oryginał.

Luis Fonsi, który bawił Polaków podczas Sylwestra, ma na koncie kilkanaście albumów studyjnych. Ostatni z nich, "Despacito & Mis Grandes Exitos", miał premierę w Polsce we wrześniu 2017 roku.

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej poprzednia płyta, "Confident" z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Na ekranie można było ją oglądać w produkcjach "Glee", "Od zmierzchu do świtu" i "Zoolander 2". Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach "Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski" i "Charming".

Demi Lovato jest również jedną z najbardziej popularnych influencerek w mediach społecznościowych. Artystka może się pochwalić niezwykle zaangażowaną grupą 153 milionów followersów.
Udostępnij! Tweetnij!