Aktualności

14-03-2018-13:50:04

Bokka w stylu Atari

Udostępnij! Tweetnij!

Grupa Bokka zaprezentowała klip "In Love With The Dead Man", promującą nowy album.

Bokka fot. Filip Blank

20 kwietnia ukaże się trzeci album Bokka zatytułowany "Life On Planet B". Z tej właśnie płyty pochodzi singel "In Love With The Dead Man", do którego klip mozna obejrzeć poniżej. Za klip który ptrzyupomina wczesne gry an Atari odpowiadają Turbodizel i Łajdak.

Na płycie znajdzie się 10 autorskich kompozycji zarejestrowanych w Little Studio w Konstancinie. Współproducentem krążka jest Daniel Walczak (Curly Heads, Dawid Podsiadło, Grzegorz Hyży). Za miks materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, Rafał Smoleń oraz sam zespół. Na nowej płycie Bokka tworzy swoją własną planetę - Planetę B.

- Tam często świeci słońce, a gdy zapada noc jest tak ciemno, że widać wszystkie gwiazdy - wyjaśniają muzycy. - Tam czujemy się najbliżej kosmosu. Planetę B zamieszkują niezliczone gatunki ptaków drzewnych, egzotyczne koguty, kury, pies oraz dwie wiewiórki.

Oto tracklista:
1. Day 1
2. In Love With The Dead Man
3. Secret Void
4. Forgive Me
5. Take My Hand
6. Paper Fuse
7. Button
8. Hello Darkness
9. Breach
10. Run For Yourself

Grupę Bokka tworzą artyści, których personalia nie zostały ujawnione. Imienna płyta grającego elektroniczną muzykę zespołu ukazała się w listopadzie 2013 roku i została bardzo dobrze przyjęta. Drugi album, "Don't Kiss and Tell", miał premierę w październiku 2015 roku i dotarł do 18. pozycji zestawienia OLiS-u.
Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Bokka