Aktualności

23-05-2018-15:36:52

Bokka, L.Stadt i Małe Miasta gwiazdami AlterFestu

Udostępnij! Tweetnij!

Bokka, L.Stadti Małe Miasta dołączyli do składu AlterFestu, który odbędzie się w przedostatni weekend lipca w Mysłowicach.

Bokka fot. Filip Blank

Podczas dwudniowej imprezy usłyszymy jedenastu wykonawców prezentujących szeroko pojętą muzykę alternatywną, w tym m.in. zespoły The Dumplings i Trupa Trupa czy Baascha. Do składu tegorocznego AlterFestu dołączył teraz ukrywający swoją tożsamość zespół Bokka, tworząca mieszankę alternatywnego rocka i popu łódzka grupa L.Stadt oraz hiphopowe Małe Miasta. Podczas festiwalu usłyszymy także grupę Żal oraz Wczasy - jeden z najciekawszych synthpopowych debiutów ostatnich lat. Dwudniową imprezę zakończy liveact łączącego slow-beat z klasycznymi brzmieniami i duchem lat 90. producenta tworzącego pod pseudonimem Carsky.

-Wierzę w to, że będzie to najlepsza z dotychczasowych edycji AlterFestu mówi Łukasz Prajer, pomysłodawca festiwalu. - W tym roku udało nam się zaprosić do Mysłowic czołówkę polskiej alternatywy, cieszę się, że nie zabraknie także tych, którzy już wkrótce do tej czołówki będą należeć. Mam na myśli między innymi zespół Wczasy, na którego koncert czekam z niecierpliwością.

AlterFest odbędzie się w dniach 20-21 lipca w wyjątkowej przestrzeni kościoła ewangelickiego, znajdującego się w Mysłowicach przy ul. Powstańców 5.

Karnety dwudniowe (60 zł) oraz bilety jednodniowe (40 zł) do nabycia na portalu KupBilecik.pl.Udostępnij! Tweetnij!