Aktualności

16-06-2018-14:46:00

Limboski wybrał nowy singiel z najnowszej płyty

Udostępnij! Tweetnij!

Limboski wybrał kolejny singiel promujący wydaną w kwietniu płytę "Poliamoria". Muzyk jest jedną z gwiazd Męskiego Grania 2018.

Okładka albumu

Nowym singlem z albumu "Poliamoria" została piosenka "Z fantazją". "Ta piosenka zaczęła żywot trzy lata temu, przeszła wiele przepoczwarzeń i czekała na odpowiedni moment, żeby można było dopisać zakończenie," mówi o utworze Limboski.

Limboski będzie jednym z artystów, którzy zaprezentują się na Scenie Ż Męskiego Grania 2018. Bilety na wydarzenie sukcesywnie trafiają do sprzedaży.

Limboski naprawdę nazywa się Michał Augustyniak i twierdzi, że jest obieżyświatem. Przesiadywał w Egipcie, w Berlinie, w Lizbonie oraz w Indiach, gdzie podjął naukę gry na niezwykle trudnym do opanowania instrumencie, jakim jest starodawny sitar. A jednak zawsze wracał do Krakowa, co jakoś pasuje do jego niepokornej duszy barda. Limboski najlepiej odnajduje się właśnie w konwencji śpiewaka z gitarą - wyrasta z amerykańskich źródeł piosenki rockowej. Jako miłośnik analogowego sposobu nagrywania doskonale zgłębił korzenie bluesa i folku, a obecnie rozwija te inspiracje w poszukiwaniu własnego stylu.źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Limboski