Aktualności

10-07-2018-14:15:00

twenty one pilots przygotowują się do muzycznego powrotu

Udostępnij! Tweetnij!

Od kilku dni zespół twenty one pilots przygotowuje fanów na swój muzyczny powrót. Najpierw zarejestrowano tytuł nowej piosenki, później zaprezentowano nowe logo, a na końcu oplakatowano największe stolice świata we wspomniane logo.

Nowe logo zespołu // facebook.com/twentyonepilots

Amerykańskie rozgłośnie radiowe prześcigają się w podsycaniu oczekiwań fanów. Wiadomo już, że premiera nowego singla, zatytułowanego najprawdopodobniej "Nico and the Niners" zaplanowana jest na ten tydzień. Utwór ma zadebiutować w środę, najpóźniej w czwartek. 

Powrót zespołu owiany jest tajemnicą. Członkowie grupy nie komentują doniesień, a wytwórnia płytowa solidaryzuje się z zespołem udostępniając żółte grafiki. W mediach społecznościowych, na oficjalnych profilach grupy, pojawiają się natomiast coraz bardziej rozbudowane grafiki. W najnowszej widać materiał video, który jest najprawdopodobniej teledyskiem do pierwszego singla.

Dyskografię twenty one pilots zamyka wydany w 2015 roku album "Blurryface". Wydawnictwo okazało się światowym bestsellerem. Płyta przyniosła zespołowi nie tylko międzynarodową rozpoznawalność, ale także liczne rekordy sprzedaży, certyfikaty sprzedaży i single.

W Polsce album pokrył się podwójną platyną. Wydawnictwo promowały takie single, jak "Tear in My Heart", "Ride", "Stressed Out" czy "Fairly Local".

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!