Aktualności

10-07-2018-14:15:00

twenty one pilots przygotowują się do muzycznego powrotuOd kilku dni zespół twenty one pilots przygotowuje fanów na swój muzyczny powrót. Najpierw zarejestrowano tytuł nowej piosenki, później zaprezentowano nowe logo, a na końcu oplakatowano największe stolice świata we wspomniane logo.

Nowe logo zespołu // facebook.com/twentyonepilots

Amerykańskie rozgłośnie radiowe prześcigają się w podsycaniu oczekiwań fanów. Wiadomo już, że premiera nowego singla, zatytułowanego najprawdopodobniej "Nico and the Niners" zaplanowana jest na ten tydzień. Utwór ma zadebiutować w środę, najpóźniej w czwartek. 

Powrót zespołu owiany jest tajemnicą. Członkowie grupy nie komentują doniesień, a wytwórnia płytowa solidaryzuje się z zespołem udostępniając żółte grafiki. W mediach społecznościowych, na oficjalnych profilach grupy, pojawiają się natomiast coraz bardziej rozbudowane grafiki. W najnowszej widać materiał video, który jest najprawdopodobniej teledyskiem do pierwszego singla.

Dyskografię twenty one pilots zamyka wydany w 2015 roku album "Blurryface". Wydawnictwo okazało się światowym bestsellerem. Płyta przyniosła zespołowi nie tylko międzynarodową rozpoznawalność, ale także liczne rekordy sprzedaży, certyfikaty sprzedaży i single.

W Polsce album pokrył się podwójną platyną. Wydawnictwo promowały takie single, jak "Tear in My Heart", "Ride", "Stressed Out" czy "Fairly Local".

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Podziel się na facebooku!