Aktualności

02-09-2018-23:19:00

O.S.T.R., Żywiołak i World of Tanks, czyli specjalna piosenka

Udostępnij! Tweetnij!

Raper O.S.T.R. połączył siły z zespołem Żywiołak. Efektem współpracy jest piosenka promująca jedną z najpopularniejszych gier internetowych, "World of Tanks".

Kadr z teledysku

Utwór zatytułowany "Polska siła" to forma uświetnienia premiery polskich czołgów i map we wspomnianej grze. "Zgodnie z zamysłem twórców “World of Tanks” tego typu projekt muzyczny ma w nowoczesny sposób promować pamięć o historii oraz łączyć ludzi z odmiennych środowisk," czytamy w oświadczeniu prasowym.

"Prywatnie jestem wielkim fanem gier video, dlatego bardzo cieszę się, że zostałem zaproszony do takiego projektu. Idea zestawienia rapu ze światem cyfrowym to moim zdaniem świetny pomysł, który wypalił w stu procentach. Mimo, że w życiu nagrałem już dużo muzyki, stworzenie utworu do "World Of Tanks" było dla mnie zupełnie nowym doświadczeniem. Nowym i bardzo ekscytującym, ponieważ od dziecka jestem miłośnikiem gier wojennych, a „World of Tanks” jest jedną z moich ulubionych. Nie dość, że można się przy niej dobrze zrelaksować, to posiada też walor edukacyjno-historyczny, który bardzo sobie cenię. A tego, że na planie teledysku mogłem przejechać się prawdziwym czołgiem, nie zapomnę do końca życia." - komentuje O.S.T.R.

https://www.youtube.com/embed/Kh9UC-GOwHA
źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: O.S.T.R.