Aktualności

13-11-2018-21:57:00

Zobacz nowy teledysk Grzegorza Turnaua!

Udostępnij! Tweetnij!

Grzegorz Turnau zaprezentował teledysk do nowego singla z jego najnowszej studyjnej płyty. Teledysk zrealizowano do tytułowej kompozycji, utworu "Bedford School".

Kadr z teledysku

- Pierwotnie zamierzałem zatytułować tę płytę "For No One" – w nawiązaniu do emblematycznej beatlesowskiej ballady – mówi Grzegorz Turnau. - Skoro często wracałem do tych piosenek i grywałem je dla relaksu czy podczas domowych imprez, tytuł wydawał się odpowiedni: ta płyta nie jest "dla kogoś", tylko dla mnie. Ale w końcu nazwałem ją "Bedford School". Dlaczego? Wyjaśnieniem jest piosenka tytułowa. W każdym razie – mam taką nadzieję.

Na płycie, poza autorską "Bedford School", odnaleźć można "turnauowskie" aranżacje utworów znanych z repertuaru takich artystów jak The Beatles, Paul McCartney, Billy Joel, Donald Fagen, Sting czy Queen. Od kameralnych piosenek z towarzyszeniem samego pianina, poprzez nasycone irlandzkim brzmieniem utwory nagrane z zespołem Shannon i jego charyzmatyczną wokalistką Marią Rumińską, aż po mocniejsze akcenty z udziałem stałych współpracowników Grzegorza (Cezary Konrad, Jacek Królik, Robert Kubiszyn, Robert Majewski oraz Leszek Szczerba). Natomiast całość brzmienia album zawdzięcza Leszkowi Kamińskiemu.

Promując album muzyk wyrusza w trasę koncertową. Daty oraz informacje o biletach są dostępne tutaj.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!