Aktualności

01-12-2018-01:28:00

Julia Pietrucha z nowym teledyskiem. Zobacz!

Udostępnij! Tweetnij!

W marcu ukazał się drugi studyjny album Julii Pietruchy. Artystka intensywnie promowała go koncertami, później zrobiła sobie chwilę przerwy, a teraz zaprezentowała teledysk do nowego singla.

Kadr z teledysku

Niezwykle klimatyczny i przepiękny klip zrealizowano do utworu "Who Knows". Za jego reżyserię odpowiada Bart Pogoda. Teledysk można zobaczyć w odtwarzaczu poniżej.

O czym opowiada utwór? "To próba zmierzenia się z trudną przeszłością, lękiem, próba spojrzenia im prosto w oczy. Uśmiechnięcia się do wszystkich smutków nad którymi nie mamy kontroli, które próbują nas zniewolić, a które czasami wystarczy pogłaskać, przytulić, oswoić - jakby to był trochę nieśmiały potwór," czytamy w opisie teledysku. Przypominamy, że kompozycja pochodzi z albumu "Postcards From The Seaside".

Debiutancki album Julii to wydana w 2016 roku płyta "Parsley". Krążek został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i szybko zaskarbił sobie serca słuchaczy, którzy poznali popularną aktorkę w innej odsłonie. Później Pietrucha współpracowała m.in. z Anitą Lipnicką i Dawidem Podsiadło.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!