Aktualności

27-02-2020-14:31:14

Julia Pietrucha i Mata na Enea Spring Break 2020

Udostępnij! Tweetnij!

Do line upu Enea Spring Break 2020 dołączają: Mata, Igor Herbut, Julia Pietrucha, Baasch, Bovska, Karolina Czarnecka, Miętha, Beluga Stone, Lua Preta, Miły ATZ, Róża, .Wavs, Kēpa, Happy Pills & Schneider oraz Donna Smela.

Julia Pietrucha fot. Robert Baka

Mata to najgłośniejszy debiutant ostatnich lat. Jego utwór "Patointeligencja" zyskał miliony wyświetleń w kilka dni. W styczniu ukazał się jego debiutancki album "100 dni do matury". W marcu ukaże się solowy album Igora Herbuta, wokalisty znanego z zespołu Lemon. Będzie to jego pierwsza płyta wydana pod własnym nazwiskiem. Julia Pietrucha zaprasza na koncert, podczas którego po cichu, na spokojnie, z oddechem wraz ze swoim zespołem opowie na nowo historie zamknięte w utworach z płyt "Parsley" i "Postcards From the Seaside". Swój powrót ogłasza też Baasch - wokalista, producent, kompozytor, autor tekstów, od kilku lat aktywny na polskiej scenie alternatywnej i elektronicznej. W najbliższym czasie możemy spodziewać się jego trzeciej płyty.

Festiwal Enea Spring Break odbędzie się w dniach 23 – 25 kwietnia w Poznaniu.

Wśród do tej pory ogłoszonych wykonawców znajdują się m.in.: Mrozu, król, Ralph Kaminski, Natalia Nykiel, Natalia Przybysz, Biały Tunel, Rosalie., Mery Spolsky, Sonbird, Syny, Piernikowski, Otsochodzi, Julia Marcell, Meek, Oh Why?, Swiernalis, Ptakova, Tęskno, Sanah, Sonia Stein, Stach Bukowski.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!