Aktualności

04-02-2019-15:28:00

Poznaj szczegóły nowej płyty Fisz Emade Tworzywo

Udostępnij! Tweetnij!

W marcu ukaże się nowy studyjny album Fisz Emade Tworzywo, a już teraz można zobaczyć okładkę albumu oraz poznać jego tracklistę.

Okładka albumu

Premierę płyty "Radar" zaplanowano na 8 marca. Na albumie znajdzie się 10 kompozycji, wśró nich utwór "Dwa ognie", który jest już dostępny w sieci. Promując album zespół wyruszy w trasę koncertowej. Szczegóły są dostępne tutaj.

Tracklista:

1. Wolne dni
2. Jestem w niebie
3. Radar
4. Morskie lwy
5. Dwa ognie
6. Polityka
7. Odwilż
8. Meduzy
9. Melatonina
10. Basen

Na albumie panowie sięgają do muzycznego tygla lat 80., inspirując się muzyką disco, ale też rockiem - zarówno klasyczną Americaną, jak i krautrockiem. Znajdziemy tu utrzymane w klimacie dla lat 80. bity, mocne rockowe solo i syntezatorowe dźwięki, które w rękach muzyków zespołu oczarowują swoim niezwykłym klimatem retro. Ta interpretacja dźwięków lat 80. zabiera nas w piękną sentymentalną podróż – to muzyka drogi. Z jednej strony daje wytchnienie, z drugiej zmusza do wyostrzenia zmysłów. Nastawienia swojego własnego radaru. Melancholijna, ale i ironiczna. Opowiada historie miłosną w trudnych, rozpolitykowanych i niepewnych czasach. Autorem tekstów jest jak zwykle Fisz. Za ścieżkę dźwiękową odpowiada niezmiennie Emade.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!