Aktualności

23-02-2019-01:13:00

Arek Kłusowski prezentuje drugi singiel. Posłuchaj!

Udostępnij! Tweetnij!

Arek Kłusowski udostępnił drugi singiel z nadchodzącej płyty. Piosenka ukaże się na albumie "Po Tamtej Stronie", którego premierę zaplanowano na 22 marca.

Okładka singla

Autorami słów do piosenki "Szukam" są Arek Kłusowski i Patryk Kownacki. Za muzykę odpowiadają Arek Kłusowski i Marcin Kuczewski.

"Nadchodzący album jest dla mnie niezwykle ważnym przeżyciem. To mój powrót na scenę z autorskim materiałem po dłuższej przerwie. W utworach, które znalazły się na krążku, zawarłem wszystkie istotne dla mnie kwestie, które zaprzątały mi głowę w ostatnich latach. Przede wszystkim są to historie o traumach, porażkach i upadkach, których doświadczyłem," mówi Arek.

"Ta płyta to dla mnie pewnego rodzaju terapia, dzięki której stanąłem na nogi i niezwykle dojrzałem. Nigdy wcześniej tak szczerze i otwarcie nie mówiłem o swoim życiu. Cieszę się, że dopiero teraz mogę podzielić się ze słuchaczami swoją muzyką, ponieważ czuję się świadomym i dorosłym twórcą. W świecie nic nie dzieje się bez przyczyny," dodaje.

Arek Kłusowski to kompozytor i autor tekstów, który szerszej publiczności dał się poznać w programie The Voice of Poland. Utwory z jego tekstami śpiewają m.in. Doda, Ewa Farna i Mateusz Ziółko.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!