Aktualności

05-03-2019-21:57:52

The Jonas Brothers wracają z filmem dokumentalnym

Udostępnij! Tweetnij!

Kilka dni po reaktywacji The Jonas Brothers zapowiedzieli film dokumentalny o zespole.

Nick Jonas fot. Endemol USA

The Jonas Brothers połączyli siły z Amazon Studios, Philymack oraz Federal Films by stworzyć film dokumentalny o zespole.

- Nasi fani są najlepsi na świecie i chcemy podzielić się z nimi naszą podróżą jako Jonas Brothers - napisali muzycy w oświadczeniu. - Wydając ten dokument, chcieliśmy mieć pewność, że nawiązaliśmy współpracę z innowacyjną platformą, taką jak Amazon, która może dotrzeć do naszych fanów na całym świecie.

Po sześciu latach przerwy Jonas Brothers znowu graja razem. Bracia zjednoczyli się w wielkiej posiadłości i używają życia. W teledysku przygotowanym przez Anthony Mandlera grają także partnerki wokalistów: żona Kevina, Danielle Jonas, żona Nicka, Priyanka Chopra Jonas oraz narzeczona Joe, Sophie Turner.

Ostatnia piosenka Jonas Brothers, "First Time", to singel pochodzący z albumu "Live" z 2013 roku. Wkrótce potem bracia jednogłośnie postanowili zająć się swoimi projektami.

Nick Jonas grał sporo w filmach. W tym roku zaangażowany jest w trzy projekty: "Paskudy. UglyDolls", "Midway" oraz nowe "Jumanji". Joe Jonas zagrał ostatnio w "Hotelu Transylwania 3". Jest też zaangażowany w program "The Voice". Kevin Jonas występował w reality show "Married to Jonas".


Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: