Aktualności

02-11-2013-13:08:58

Jonas Brothers żegnają się z fanami

Udostępnij! Tweetnij!

Formacja Jonas Brothers postanowiła wydać jeszcze jeden krążek nim całkowicie zniknie ze sceny.

Jonas Brothers fot. Forum Film

W ubiegłym tygodniu muzycy ogłosili, że nie zamierzają już występować razem. - Zamykamy ten rozdział - skomentował Joe Jonas. - To była jednomyślna decyzja.

By odwdzięczyć się sympatykom i właściwie się z nimi pożegnać, muzycy wydadzą jeszcze minimalbum. - Chcemy podziękować wszystkim, którzy wspierali nas i inspirowali przez te wszystkie lata - czytamy w komunikacie. - Czujemy, że nas cenicie i kochacie. Ponieważ długo czekaliście na naszą muzykę, chcemy uhonorować fan klub Team Jonas ostatnią płytą.

Cyfrowy zestaw wypełnią cztery nowe utwory, które miały trafić na piąty longplay kapeli (w tym roku miał się ukazać zestaw "V", z realizacji dzieła jednak zrezygnowano). Całość uzupełni 10 koncertowych nagrań zarejestrowanych podczas ostatniej trasy formacji. Szczegóły poznamy niebawem.
Oficjalną przyczyną rozpadu Jonas Brothers są nieporozumienia na polu twórczym. Studyjną dyskografię grupy zamyka album "Lines, Vines and Trying Times" z czerwca 2009 roku.

Boysband został założony w 2005 roku. Przełom w karierze Jonas Brothers nastąpił trzy lata później, po występie w disneyowskiej produkcji "Camp Rock".


Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: