Aktualności

27-05-2019-23:24:57

Tom Morello: Nie czekajcie na Rage Against The Machine

Udostępnij! Tweetnij!

Tom Morello ma radę dla wszystkich, którzy czekają aż Rage Against The Machine wznowią działalność i zareagują na obecne wydarzenia.

Rage Against The Machine fot. Sony Music

Nastały trudne i dziwne czasy. Wielu fanów ma nadzieję, że sytuacja na świecie w końcu sprowokuje Rage Against The Machine do powrotu. Gitarzysta Tom Morello ma lepszy pomysł niż czekanie na reaktywację RATM. Muzyk zasugerował, by samemu podjąć inicjatywę. - Czasy wymagają, by się postawić, sprzeciwić - wyznał artysta. - Robię to z moim solowym materiałem, robimy to w ramach Prophets of Rage. Nie czekajcie więc na Rage Against The Machine, sami załóżcie kapelę.

Tom Morello obecnie promuje wydany w ubiegłym roku album "The Atlas Underground". Razem z kolegami szykują też kolejny longplay Prophets of Rage. Przypomnijmy, że w składzie formacji Prophets of Rage są Tom Morello, Tim Commerford i Brad Wilk z Rage Against The Machine, Chuck D i DJ Lord z Public Enemy oraz B-Real z Cypress Hill. Ich jedyny imienny album miał premierę w 2017 roku.

Grupa Rage Against The Machine reaktywowała się w 2007 roku na serię koncertów, jednak od 2011 roku znowu pozostaje nieaktywna. Na dorobek kapeli składają się płyty "Rage Against the Machine" (1992), "Evil Empire" (1996), "The Battle of Los Angeles" (1999) i "Renegades" (2000).

https://www.youtube.com/embed/bWXazVhlyxQ
Udostępnij! Tweetnij!