Aktualności

04-06-2019-17:48:46

Co robimy, gdy nikt nie patrzy? Sprawdź nowy klip Bastille

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Bastille przygotował niezwykły klip do singla "Joy". W wideo możemy oglądać ujęcia z ukrytej kamery, do których dodano kolorowe ilustracje.

Bastille fot. Universal Music Polska

– W klipie do "Joy" przypatrujemy się tym czynnościom, które przynoszą nam najwięcej radości. Robimy je z myślą, że nikt nas nie widzi. To mogą być rzeczy dziwaczne lub kompulsywne, takie, których się wstydzimy - mówi Dan Smith o teledysku. - Jednak często coś, co jest niezrozumiałe dla jednej osoby, może sprawiać innej wiele frajdy. Fascynujące jest to, że ludzie mają wiele masek – w pracy czy w internecie – oraz takie oblicza, których wolą nie pokazywać nikomu. My chcieliśmy przedstawić wszystko.

"Joy" znajdzie się na nadchodzącym albumie Bastille, "Doom Days". Premiera już 14 czerwca.

Ostatnie lata dla Bastille obfitowały w wiele sukcesów. Zespół w składzie Dan Smith, Kyle Simmons, Will Farquarson i Chris Wood zagrał ponad 500 koncertów na sześciu kontynentów, sprzedał 15 milionów singli i 7 milionów albumów na całym świecie. Utwory Bastille odsłuchano w serwisach cyfrowych 3,6 miliarda razy. Ich ostanie wydawnictwo to "Wild World" z 2016 roku.
Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Bastille

{* *}