Aktualności

15-07-2019-18:01:00

Avril Lavigne prezentuje nowy teledysk. Zobacz!

Udostępnij! Tweetnij!

Avril Lavigne właśnie opublikowała teledysk do czwartego singla promującego wydaną w lutym tego roku płytę "Head Above Water". Klip powstał do singla "I Fell In Love With The Devil".

Avril Lavigne fot. Ashley Osborn

Kanadyjka jest autorką piosenki oraz współproducentką. Drugim producentem jest Chris Baseford, odpowiedzialny na produkcję także tytułowego singla z płyty. W rozmowie z niemieckim Aargauer Zeitung piosenkarka powiedziała, że nigdy nie zdradzi, kim jest diabeł z tytułu piosenki, ale wyjaśniła, co zainspirowało ją do napisania utworu. "To był ten rodzaj związku, które definiuje się jako toksyczne. Jedynym plusem było to, że nie trwał on długo. Jak to często ze mną bywa, efektem jest piosenka".

Reżyserią klipu zajął się Elliott Lester, z którym Lavigne pracowała także nad teledyskiem do tytułowego singla z płyty. W klipie można także zobaczyć gitarzystę Zane'a Carneya, z którym Kanadyjka komponowała utwory na album "Head Above Water" i który nagrał partie gitary do "I Fell In Love with the Devil".

Album "Head Above Water" ukazał się 15 lutego. Płytę promował tytułowy singiel, piosenka "Tell Me It's Over" i "Dumb Blonde" nagrane z Nicki Minaj. Poprzednia płyta Avril to wydany w 2013 roku krążek "Avril Lavigne", na którym znalazły się single "Here's To Never Growing Up" i "Let Me Go".


Sprawdź i kup bilet:źródło: Ania/Koncertomania.pl

Udostępnij! Tweetnij!